Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm rákérdezett, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm rákérdezett, hogy ameddig nem ismertük egymást, mennyi lányt nyaltam ki. Hazudnom kellett volna, hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki, hogy mennyi lányt nyaltam ki, és balhé lett belőle, ez péntek óta tart. Szerinte ez olyan kiakasztó, mint amikor egy lányról derül ki, hogy túl sok fiút szopott le, és még csak 20 éves. Meg, hogy ez milyen ribis rám nézve, meg biztos ha bármilyen nő csettint egyet, akkor már nyalom is kifelé. Emiatt mérges lettem rá és elindultam haza, csak a szobájából kifelé picit elsodortam mert nem állt el az ajtóból, és elkezdett sírni.

Azóta próbáltam írni neki, de csak elolvasta az üziket és nem reagál. Későn gondolkodok, de jobb lett volna hazudni? Azt hittem az őszinteség pozitívum.

Ő 19 éves, én 20 éves vagyok.



2023. jan. 29. 15:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%
Úgy veszem észre hogy a válaszok le vannak pontozva, írják hülyeséget akkor hátha zöld pontot kapok!? Ez a gyik, Magyarország szenny oldala az itt lévőkkel együtt.
2023. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

Minek tesz fel olyan kérdest amire talán nem is akarja tudni a választ. Ennyi. En se kérdezem meg hányan voltak előttem, es a párom sem hogy nekem hányan.

Ha megkérdezte, tudjon mit kezdeni a válasszal.

2023. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
90%

De tudni akarta a választ. Most döntött, hogy neki így nem kell kapcsolat.


Csak mert valaki őszinte, nem jelenti azt, hogy le kell nyelni, amit mondd, és csak mert valakinek nem tetszik az igazság, nem jelenti azt, hogy ne akarná tudni.

2023. jan. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19%
Hazudsz egyet, aztán annyi, hogy tudna ennek utánajárni? Ő is hazudik neked sok dologban. Ezen alapszik a társadalmunk. Hazugságokon.
2023. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%

23-as teljesen jól írta le. Ebben a szituációban nincs hibás. Az, hogy a lánynak egyedi szempontjai vannak, mit sem változtat azon, hogy ezt ő így nem akarja.

De ebben mi olyan fura? Neki ez a mérce, másnak meg más.

Nekem a kék szem tetszik a legjobban, a Gabinak a barna, az Antalnak meg a zöld. Akkor ki a fura? Valszeg én meg a Gabi hamarabb találunk párt, az Antalnak meg kevesebb rá az esélye. Attól még a zöld fog neki tetszeni.

2023. jan. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!