Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt. A kapcsolat legelején kiderült már, hogy mások a prioritások, de eddig ez nem okozott problémát. Én a tanulás, egyetem fele hajlok, amit bevallok a szüleim is elvárnak tőlem, ő viszont a munka irányába, amit mindenképp külföldön szeretne végezni. A szüleivel menne el és összesen 3 évről lenne szó, évente 2x5 hónap. Próbáltam győzködni, hogy hiába vesz majd meg mindent és jó lehetőségeket teremt ha én nem leszek már vele, de ő tényleg ezt szeretné. Támogatom is a céljaiban, de nekem is telik az életem és nem mindegy hogyan. Még el sem ment, 2 hét van hátra de én már naponta többször is sírva fakadok és tudom tönkre mennék teljesen. Amúgy is fennáll az a lehetőség is, hogy teljesen elhidegülünk egymástól ez idő alatt. Ti mit tennétek a helyemben ? A válaszokat előre is köszönöm.
2023. febr. 7. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Sajnálnám hogy nem hisz magában hogy itthon is célokat érne el.
2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani illene. Mi mást? Ő úgyis megy, tavkapcsolat? Megette a fene. Különböző tervek és ő nem hajlandó miattad maradni, de hát jogában áll.

Kihevered és jön más, akivel tervezhetsz. Inkább most szakíts mint később, fölöslegesen szenvednél tovább. Akkor inkább minél hamarabb légy túl azon is és ő rajta is.

2023. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 7. 21:05
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

"Próbáltam győzködni, hogy hiába vesz majd meg mindent és jó lehetőségeket teremt ha én nem leszek már vele"


Azért a világ közepe nem te vagy. Elhiszem, hogy rossz érzés, ha nem férsz bele az életébe, helyesebb lenne szakítani, de azért mégiscsak az a hülye, aki dobja a céljait, álmait egy aktuális partnerért.

2023. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. Jogában áll azt tenni amit szeretne, csakhogy sokszor hangoztatta, hogy nélkülem nem éri meg. De ezek szerint mégis, hiszen mégiscsak elmegy.
2023. febr. 7. 21:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tuti, hogy ha úgy érezné, élete pótolhatatlan szerelme vagy, nem menne el, vagy kb. könyörögne, hogy menj vele. Legalább tudod, hogy ő nem az, aki problémás helyzetben melletted marad.
2023. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem nem menne el nélküled ha igazán fontos lennél neki.
2023. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön is lehet tanulni! Nem tudom hova megy, de ez neked nem opció? Valami ösztöndíj? Vagy csak valami magyar fizetős büfészak érdekel? Fluent nyelvtudás esetleg? Az sem semmi.
2023. febr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel már másodéves vagyok, így nem opció az, hogy otthagyjam az egyetemet. Akkor arra következtetek, hogy nem vagyok annyira fontos neki, mint mondja. Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 8. 08:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet.
2023. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!