Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára, hogy nagyon zavar most már a viselkedése?

Figyelt kérdés

Valószínűleg most lesznek akik megszólnak, hogy ennél nagyobb bajom sose legyen az életben, viszont ha a másik már kezd fojtogatóvá válni a viselkedésével, nem is úgy hangzik már a dolog.

A barátommal jelenleg távkapcsolatban élünk, még 3 hónap és befejezem a tanulmányaim, a munkám, és költöznék hozzá.

Az utóbbi időkben felvett egy mostanra elég idegesítő szokást, mégpedig hogy egy nap minimum 5-10x legyen kizárólag telefonos beszélgetés, mert ő utál írni. Ezt eddig nem mondta, mindegy.

Így egy napom már kora reggeltől telefonálással kezd, útközben az iskolába is végig, szünet előtt is menjek ki felhívni, majd szünetben is. Hívjam iskola után, amíg át nem érek a munkahelyre, azt az utat végig kell telefonálni. Majd a munkában is, szünet előtt és szünetben is hívjam. Ha végeztem, hívjam mielőtt elmennék fürdeni és aludni, majd utána is.

Amint nem tudok telefonközelben lenni, jön a csalódott durcás viselkedés, hogy jó oké, így se vagyunk együtt, akkor még ennyit se legyünk mert én nem érek rá...

Kb 2 hete megy ez, ezelőtt volt egy nagyon furcsa hívása, akkor tőle szokatlan hangon fejezte ki hogy mennyire szeret, és csak engem, csak én vagyok a minden, nincs neki senki más és reméli nekem sem. Még vissza is kérdeztem poénosan hogy mi történt, mert sose volt ilyen szinte.

Minden esetre sértődés nélkül akarnám közölni, hogy ne legyen már egy élő gps a hátsómban, de ha ellenkezek mindjárt jön azzal hogy megcsalom és azért nem hívom.

Nem vagyunk már rég gyerekek, de ez nekem még tini kategóriába se fér bele.


2023. febr. 8. 10:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
1%

Kapott egy infót amit eddig nem tartott fontosnak, viszont már fontosnak tartja.

Féltékeny, és 100% nem indokolatlanul.

2023. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Kedves 11, szívesen átadok neked csak egy napot is az enyémből hogy meglásd, sokszor még mosdóba se jut elég idő mennem, nemhogy más farkára... :)
2023. febr. 8. 11:48
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

#12

Ha nincs időd, itt, hogy bírsz ilyen gyorsan reagálni? 😀

Érdekes. Nem?

2023. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Úgy hogy előadáson ülök a leghátsó sorban, és mivel nem hagyott nyugodni a téma feljöttem az oldara :)
2023. febr. 8. 11:57
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom dettó ugyanilyen volt. Én nem hagytam neki hogy megfolytson. Ha megjelnt a messengeremnél,hogy elérhető vagyok,egyből rámírt,hogy kivel irogatok? Minden órában felhívott,és behezményezte,ha telegonnal a kezembe mentem el wc-re. Szóval teljesen át tudom érezni a helyzetedet.

És hidd el,tapasztalatból mondom,hogy a szép szó nem használ. Legyen egy kompromisszum,és abból ne engedj!

Én pl megbeszéltem vele,hogy napi kétszer hívjuk egymást. Amikor hisztizett,hogy ez kevés,akkor másnap némítottam. Persze akkor hozzám sem szólt munka után itthon,de már beletörődött,és nem duzzog. Lelkileg próbálnak befolyásolni. Pl mert nem szeretsz,nálam.mindenk fontosabb,elhanyagolsz,és ilyenek. Na rzeket a szavakat kell elengedni a füled mellett,különben a rabja leszel.

2023. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
1%

#14

Lényegen nem változtat.

Bizalmatlan lett!

Erre azt mondják, meghalt a kapcsolat. A bizalomra épül minden. Viszont, ha erre a hátsósorban ülve van időd, akkor lehetett arra is, hogy más pasikkal bizalmas beszélgetésekbe kezdj, ami viszont kissé(sokkal) veszélyesebb, mintha "rámásznál a farkára".

Érted, vagy ez is olyan fontos számodra, mint az előadás, amit éppen nem követsz figyelemmel, mert a "hátsó sorban ülve" sz@rsz az egészre?

2023. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

16

Ne röhögtesd már ki magad ennyire! Miről beszélsz? Felfogtad a kérdést egyáltalán?

Kérdező, én a többi válaszolóval értek egyet, óvatos lennék a helyedben és meggondolnám az összeköltözést. Sok figyelmeztető jelet írtál le. 🚩🚩🚩

2023. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
6%

#16

Egy éppen ilyen lánnyal nyomtam a chat-et sok-sok ideig, képekkel fűszerezve. Mindezt tette "függetlenül", egyetemi előadások alatt. Majd számomra kiderült, kiléte, és úgy voltam vele "Baba, ha te játszol, játszunk nagyban" és folytattuk, Végén ráuntam, hogy csak hazudozik és bemártottam a pasijánál, bizonyítékokkal csatolva. Ja egy beszélgetésben közölte "mit vársz egy 21 éves egyetemistától".

Biztos vagy még abban az amit számomra megfogalmaztál az írandódban?😁😀😀

2023. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez beteg. Eddig nem viselkedett így? Nem költöznék hozzá. Hiába tűnhet úgy, hogy akkor majd megnyugszik és bízik majd benned. Ez nem egészséges ragaszkodás. Napi 2-3 telefonhívás belefér. De hogy minden percedet figyeli... egészségtelen.
2023. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

#14

Véleményem szerint sem az állam, vagy a szüleid nem azért fizetnek a tanulmányaid fizetéséért, hogy a "hátsó sorban" ne az előadást tartsd fontosnak.

Ennyit a jelenlegi oktatási rendszerről. Sajnos ilyen, és hasonló mérnökök miatt van a munkahelyemen is rengeteg felesleges munka.

Te mire leszel képes a diplomád után? Profin teszel fel majd itt kérdéseket? 😣

2023. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!