Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket kitől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket kitől kell megvédeni?????

Figyelt kérdés
mindig mondják a lanyok hogy " egy pasi megtudjon védeni" KITŐL? az oroszoktol??? vagy mi???

2023. febr. 9. 13:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
32%
Nem, le vagy maradva vagy 30 évet. Az anyagi bizonytalanságtól kell megvédeni őket.
2023. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%

"egy pasi megtudjon védeni"


Ezt én személy szerint soha senkitől (egyetlen nőtől/lánytól) nem hallottam még. Itt is csak az incelek szokták emlegetni.

2023. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
80%
Senkitől, ez egy ősi ösztön. Ezen mit nem lehet érteni? Ugyanolyan ősi ösztön, minthogy neked a szép nők tetszenek, a nőknek meg a jóképű férfiak. Ezt nem lehet így megmagyarázni. Bár szerintem te is érted, csak játszod a hülyét.
2023. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
12%
A píííztelenségtől.
2023. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
65%
EZt nem a nők írják, hanem a hájas pasik 90 kiló felett, hogy ekézzék a vékony és fiatal srácokat.
2023. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megvédeni, de nem lenne rossz, ha akinek én visszaszólok az utcán, mert beszólt, annak ő is beszólna. Én nőként más nőket is megvédek.
2023. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
22%
Kisebbségi lányok/nők szokták ezt a fontossági lista élére rakni. Esetükben meg is értem, általában nem a város fényesebb részén élnek, ahol minden sarkon rendőr és közbiztonság uralkodna.
2023. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
26%

" ha akinek én visszaszólok az utcán, mert beszólt,"


ignorálni kell. Nem visszaszólni.

2023. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
69%
Nekem annak a korszaknak vége, ahol csak kushadok. Visszaszólok, és be szokták fogni a szájukat.
2023. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tul gyakori, de azert legyen mar egy olyan szemelyisege, aki ha bsztatnak, nem bamulja a foldet kussban, nehogy eszrevegyek, hanem meg bir szolalni valami ertelmeset, amitol lekopnak. En is meg birok, nyugi, de sajnos nehany agyhalott a ferfiszobol jobban ert.
2023. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!