Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket kitől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket kitől kell megvédeni?????

Figyelt kérdés
mindig mondják a lanyok hogy " egy pasi megtudjon védeni" KITŐL? az oroszoktol??? vagy mi???

2023. febr. 9. 13:21
1 2 3 4
 21/37 harebell ***** válasza:
95%
Nem tudom, én sosem fogalmaztam meg (magamban sem) igényként, hogy meg tudjon védeni. Az, hogy bizonyos helyzetekben kiállunk egymásért, az természetes, de egyrészt kölcsönös, másrészt ritka, hogy szükség lenne rá.
2023. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
88%
A védelem nem agressziót jelent, hanem elsősorban lelki támogatást.
2023. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%
Engem pl. senkitől és semmitől sem kell megvèdeni.
2023. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Védjék meg egymást a feminácik!
2023. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
94%
19) nő vagyok és igénylem a kölcsönös támogatást a házasságomban - ami nem összekeverendő a védelemmel fiktív f.szságokkal szemben, szóval nem értem a hisztidet.
2023. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
65%
Én nem ezekkel a szavakkal fejezném ki, de azt a fajta férfit én nem tudnám páromként elképzelni, aki a földet bámulva sunnyogva viseli azt, hogy engem valaki bánt, akár szavakkal, akár fizikailag (nyilván fizikai inzultusnál nem visszaütnie kell, de ha menekü, legalább ne hagyjon ott a sz.ban, hanem húzzon magával... meg a szóbeli alázást sem maunikashow szintű visszapofázással oldja meg, hanem kulturáltan... és igen, akkor is, ha az édes drága anyucikája oltogat engem jogtalanul).
2023. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
64%
25, Akkor szerinted rendben van az a hangnem amit a kérdező és néhány válaszoló használ a nőkkel kapcsolatban? Akkor nincs több kérdésem...
2023. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
69%

27.


Meg a sok-sok kamu troll.

2023. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
27) nyugodj meg, senki nem mondta, hogy itt mindenki hangneme elfogadható, de ennek továbbra sincs semmi köze a kérdéshez, vagy a hisztihez, hogy "egy nőnek nem is lehetnek igényei!?"
2023. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
25%
29, Te is azt támasztod alá, hogy nem. Bár szerintem pasi vagy mert ők dobálóznak folyton a "hiszti" szóval
2023. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!