Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket kitől kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket kitől kell megvédeni?????

Figyelt kérdés
mindig mondják a lanyok hogy " egy pasi megtudjon védeni" KITŐL? az oroszoktol??? vagy mi???

2023. febr. 9. 13:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a férfiaktól, bár inkább pasi fantázia, hogy huuu ha este megtámdna valaki, akkor megvédenélek, mint rambo!!!

Nőtől manapság tényleg nem nagyon fogsz ilyen kéréseket hallani.


Pláne hogy a kriminalisztikában közismert, hogy egy nőt a legnagyobb eséllyel az általa ismert férfiak bántalmaznak, nem pedig idegenek, szóval ennyit a védelemről.

2023. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%

Most ez csak a napi nőgyülölő kérdés vagy komolyan kérdezed?


Átvitt értelemben mindentől meg kell védeni. Lehet ez egy rosszindulatú megjegyzés, lehet valami sikertelen dolog akár munkában,hobbiban vagy bármilyen célban, lehet valami csalódás akár egy barátban,családtagban vagy valami másban,lehet valami rossz emlék,valami bűntudat egy régebbi hiba miatt stb. Szóval bármi, amiben a férfi lelki támogatást, vígaszt tud nyújtani, amitől egy nő biztonságban és szeretve érezheti magát, és azt érezheti, hogy a párja maximálisan elfogadja, megérti és támogatja.

2023. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
76%

9

Ha nálad iq light idegenek döntik el, hogy mikor kivel állsz le vitázni, akkor hajrá, szólj csak vissza nekik. Téged is minősít.

Én megsem hallom az ilyen suttyókat.

2023. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
36%
Ja "szoljon mar vissza a ferfi" ,nem baj ha intenzivre rakjak egy ilyen kamu kemenykedesert .
2023. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
49%

Senkitől.


Viszont átkozottul szánalmas, mikor egy férfi olyan, mint egy 10 éves pipogya kis szar. Legyen már férfi legyen rendes férfinak megfelelő fizikuma, rendes férfihez méltó attitűdje. Átkozottul szánalmas mikor nyamvadt heti 2 óra edzéssel izmosabb vagyok, mint a párom és nem tud úgy átölelni, hogy kicsit úgy érezzem, elveszem a karjai között. Rohadt szánalmas az is, mikor valaki szemrebbenés nélkül tűri, hogy az anyja vendégségben sértegessen és nekem kell elküldenem a halál kékeres faszára, hogy ne legyen velem ekkora türhő, ha már az egész délelőttöt elsütögettem, hogy a kedvére tegyek.


A párom igenis álljon ki mellettem, mert ha nekem kell azokkal az emberekkel szemben, akiket ő szabadított rám, nagyon hamar nem lesz szükségem rá semmilyen foe. formában

2023. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
44%

Egyrészt ösztön. Én is imádok a pasim karjai közt lenni otthon, mert biztonságban érzem magam - pedig ott aztán végképp nem leselkedik rám veszély.


Másrészt azért találkozom érdekes figurákkal a mindennapokban, akik ellen sajnos nekem is fenyegetően kellett fellépnem, hogy békén hagyjon.

Ha van velem egy pasi, akkor talán belém sem mer állni, de ha igen, mindenképp nagyobb esélye van elküldeni.

2023. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
97%
Élőben ilyet értelmes nők nemigen mondanak, csak a gyk-ra összefúj minden ütődöttet a szél. Btw amikor feltűnően retardált női véleményt olvasol itt, jó eséllyel csak valamelyik rezidens incel szellemi terméke, aki itt éli ki magát hergeléssel.
2023. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
94%

17.


De sok incelkérdés is kamu, vicceskedő trollok szerzeménye, szándékosan túltolva, mert úgy lesz sok-sok válasz és reakció.

2023. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
29%
17-18, Miért is ne mondanának élőben olyat a nők, hogy férfias és támogató párt keresnek? Mi is ebben a retardált? Vagy a nőknek már abszolut semmi igénye nem lehet?
2023. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
78%

"férfias és támogató párt keresnek"


Ez igaz, de nem attól férfias és támogató valaki, hogy ugrik mindenre. Az a telepi suttyók szintje.

2023. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!