Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vonzódna?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt párommal. Van egy kisfiunk.Olyan szexuális élményeket kaptam tőle mint soha senkitől ezelőtt.Imádtunk együtt lenni.Kb 2 hónappal ezelőtt egyszercsak elkezdődött,hogy vagy nem merevedett meg csak félig vagy éppen egyáltalán akàrmit csináltam/csinálok.Kértem, hogy menjen orvoshoz, először azt mondta elmegy,de mostmár nem akar.Ha felhozom neki a dokit azt mondja keressek inkább mást. :( Kérdeztem tőle vonzódik e még hozzám,azt mondta rá, hogy igen. Nem tudom mi történhetett.Mit tehetnék? Teljesen tanácstalan vagyok. (Ha nem sikerül a szex,nem vitatkozom miatta vele egyszer sem,várom a következő alkalmat) Szeretném ha minden újra jó lenne kettőnk között.

2023. febr. 11. 07:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha 4 éve együtt vagytok, látod rajta, hogy egyébként a mindennapokban változik-e a feléd való hozzáállása. Ezzel mi van? Régen ölelgetett, bókolt, bújt hozzád, simogatott? Ezek eltűntek? Hát mindenképp beszélgetned kell vele, elérned, hogy megnyíljon. Lehet, hogy beleszeretett valakibe? Lehet valami egészségügyi ok, akkor el kell mennie orvoshoz, ne engedjétek ezt el.
2023. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Nálad a libidó nem változott? Egyikőtök sem hízott el? Anyagiak és munkahely rendben?
2023. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem változott más csak ez. Ő van itthon a 2.5 éves kisfiúnak én dolgozom,mert többet keresek.Azt mondta semmi nem változott az érzéseiben és hogy olyan szerinte nincs,hogy szeret és már nem vonzódik.Nem érzi ezt.Nagyon szeretném ha elmenne orvoshoz,mert egy jó ideje fullad sokszor és köhög,de fúj ventolint és ezzel elintézte, pedig már van,hogy nem is hat neki az sem. 😞
2023. febr. 11. 08:21
 4/22 A kérdező kommentje:
Libidóm mindig magas volt,most is az és igényelném a szexet. Nem változtunk külsőleg sem
2023. febr. 11. 08:23
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lesz egyszerű..biztosan összetett lelki oka van.....nálunk válás lettba vége....


F, 42, a kettes

2023. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, hogy az első, amivel jön az az, hogy keress mást. Kicsit úgy hangzik, mintha neki lenne más, rad ezért nem all fel neki.
2023. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok de nyáron szeretné ha összeházasodnánk.Nem szeretném ha tönkre menne a kapcsolatunk. Olyan sok szép emlékünk van és úgy összességében minden olyan csodálatos vele 😞
2023. febr. 11. 08:31
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért mondta hogy keressek mást,mert az ő szavait idézve " nem várhatom el,hogy egy ilyen impotens mellett éld le az életedet"
2023. febr. 11. 08:32
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pár vizsgálat nem lenne hülyeség. Pl ha egyszerű tesztoszteron csökkenésről van szó azt azonnal lehetne orvosolni.
2023. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen is legyen képes kommunikálni, és menjen utána a problémának! Ha tényleg nem tudná mi a baj! Különben ne esküvőről beszéljen, erről beszéljen! Vannak emberek, akik annyira sunyik, annyira nem mernek ők szakítani, hogy inkább csak kussolnak, elérik, hogy a másik elégedetlen legyen, aztán majd ő szakítson!

"nem várhatom el,hogy egy ilyen impotens mellett éld le az életedet " - hogy mondhat ilyet! Igen is van oka, ha impotens, és ezen nem búslakodni kell, hanem vagy mondja ki, hogy nem tart vonzónak, más nője van, vagy nyissa fel szépen az internetet, keresse meg, hogy ennek mik lehetnek a szervi okai, és húzzon el kivizsgálásra, ha ő "nem várhatja" ezt el, és veled akar lenni!

2023. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!