Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vonzódna?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt párommal. Van egy kisfiunk.Olyan szexuális élményeket kaptam tőle mint soha senkitől ezelőtt.Imádtunk együtt lenni.Kb 2 hónappal ezelőtt egyszercsak elkezdődött,hogy vagy nem merevedett meg csak félig vagy éppen egyáltalán akàrmit csináltam/csinálok.Kértem, hogy menjen orvoshoz, először azt mondta elmegy,de mostmár nem akar.Ha felhozom neki a dokit azt mondja keressek inkább mást. :( Kérdeztem tőle vonzódik e még hozzám,azt mondta rá, hogy igen. Nem tudom mi történhetett.Mit tehetnék? Teljesen tanácstalan vagyok. (Ha nem sikerül a szex,nem vitatkozom miatta vele egyszer sem,várom a következő alkalmat) Szeretném ha minden újra jó lenne kettőnk között.

2023. febr. 11. 07:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Az uradat kicsinálja a gyerekkel való otthonlét lelkileg és fizikailag is. Nem is csoda. Nem lehet hogy ez a bezártság az oka? Gyerekkel dödörögni egy pasinak otthon, nem egy libidókedvező állapot.

De persze nem tudom, biztos jó apuka amúgy.

Lehet jót tenne hétvégente kimozdulnotok elutazni wellnesezni gyereket leadni nagyszülőknél.

Egy próbát megér. Inkább lelki okokat gondolnék a háttérben mint szervi.

2023. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ő szeret itthon lenni és ő hozta szóba,hogy jobban legyünk anyagilag.Amúgy amit észrevettem még,hogy nem igazán van reggeli merevedése sem ha van is az is minimális. 😞
2023. febr. 11. 09:39
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell fordulni.
2023. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez orvos. Nálunk is hasonló volt és van, komoly hormonális problemákkal ami más betegségnek okozója.
2023. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
Valòszínű lelki okok miatt, gondolom átvette a háziasszony szerepét és megszűnt férfi lenni, ezt kellene mielöbb helyre hozni.
2023. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Hiába szeret otthon lenni, ha tudat alatt ebben férfiassága csökkenését éli meg. Racionálisan jó döntést hoztatok, hiszen te keresel többet, így anyagi gondjaitok nincsenek. De lelkileg ez számára nem ideális helyzet. Ha megtehetitek, maradj most te otthon a gyerekkel, he nem, akkor próbáld valahogy visszahozni a férfi énjét.
2023. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
1 hónapja van itthon,előtte én voltam és nem én kértem,ő akarta.Nem vett át semmilyen háziasszony szerepet ugyanis vagy Munka előtt vagy után én csinálom itthon a dolgokat,főzni sem tud azt is én csinálom. Semmi nem hárult rá
2023. febr. 11. 10:20
 18/22 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg jó lenne, ha elmenne orvoshoz. De sajnos ezt csak ő tudja megtenni. Helyette nem tudsz orvoshoz menni. Amit te tehetsz, hogy biztosítod a szeretetedről. Áthidaló megoldásként pettingeljetek. Kényeztesd akkor is, ha nincs merevedése. Nagy valószínűséggel nem rólad szól a dolog, hanem az ő készülékében van a hiba. És ő is tud neked gyönyört okozni akkor is, ha a pénisze épp nincs a topon. Bízz benne, hogy előbb-utóbb hiányozni fog neki a rendes szex, és utána jár mi a baja. De ne cseszegesd, mert attól csak teljesen be fog zárkózni.

És igen, azt is át kell gondolni, hogyan érinti a férfiasságát, hogy felcseréltétek a hagyományos nemi szerepeket. Egyébként haladó szellemű lépés volt, de ezt most őszintén újra kell gondolni.

2023. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez már a csere előtt is volt,2hónapja kezdődött és január 20-tól dolgozom én. 😞Nem cseszegettem eddig Sem miatta. De aggódom érte nehogy valami betegség miatt legyen.
2023. febr. 11. 10:28
 20/22 anonim ***** válasza:
88%
Jajj persze, biztos az lehet az oka, hogy a hatalmas férfiasságát sérti, hogy neki kell foglalkoznia a SAJÁT gyerekével. Főleg hogy mint olvashattuk, amúgy meg annyira életképtelen, hogy főzni sem tud. Érdekes, akkor a haladó szellemű országokban, ahol tök természetes, hogy apuka is otthon tud maradni, ott nincs ilyen probléma? Vagy talán ott minden ffi képtelen szexelni? Jajj mert anyukának aztán marhára libidó kedvező állapot ugyanezt csinálni a 4 fal között... Nyilván az is a nő hibája, mert miért nem képes egyszerre szexistennő is lenni anyukaszerep mellett, meg ez is, mert jaj szegény pasikának nem áll fel, ha otthon kell lennie. Fordított esetben már rég megkaptad volna, hogy hát pedig szedd össze magad, hagyd neki, majd közben megjön az étvágy,különben meg fog csalni. Most miért nem ezeket a válaszokat olvasom?
2023. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!