Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vonzódna?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt párommal. Van egy kisfiunk.Olyan szexuális élményeket kaptam tőle mint soha senkitől ezelőtt.Imádtunk együtt lenni.Kb 2 hónappal ezelőtt egyszercsak elkezdődött,hogy vagy nem merevedett meg csak félig vagy éppen egyáltalán akàrmit csináltam/csinálok.Kértem, hogy menjen orvoshoz, először azt mondta elmegy,de mostmár nem akar.Ha felhozom neki a dokit azt mondja keressek inkább mást. :( Kérdeztem tőle vonzódik e még hozzám,azt mondta rá, hogy igen. Nem tudom mi történhetett.Mit tehetnék? Teljesen tanácstalan vagyok. (Ha nem sikerül a szex,nem vitatkozom miatta vele egyszer sem,várom a következő alkalmat) Szeretném ha minden újra jó lenne kettőnk között.

2023. febr. 11. 07:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa, hogy a párod köhög, gyógyszert szed, azt állítja nincs baja, és mégsem ezen vagy fennakadva, hanem azon, hogy nincs merevedése.


Egy általános vérképre menjetek el családilag. Mármint foglalj időpontot valami fizetős helyre és menjetek el. Allergia vizsgálat és tüdőröntgen sem ártana, de foglald te az időpontot, mert ha neki kell, akkor sosem lesz belőle semmi. (Ha magamból indulok ki). Ha van időpont, akkor már csak-csak elmegy az ember, főleg, ha úgy van előadva, hogy kapart a torkod, foglaltál magadnak és akkor már neki is.

2023. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha észrevetted azért írtam ,hogy köhög fullad,mert észrevettem és esetleg nem e lehet emiatt baj.Aggódom érte,kértem,hogy menjen orvoshoz de eddig sikertelenül. :( De ne én legyek már szar... Este úgyis rombolta az önbizalmam mikor megjegyezte, hogy " kicsi a csiklóm és nem tudja szívni" :( Eddig is ugyanilyen volt 4 évig nem volt baj...
2023. febr. 11. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!