Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl válogatós vagyok, vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl válogatós vagyok, vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Az összes barátnőmnek van pasija, de akármelyikre ránézek az jut eszembe, hogy én tuti nem jöttem volna velük össze. (Nem vagyok egy beképzelt kis p*csa, de nem értem hogy mi tetszhet nekik bennük, egyébként ők is ezt mondják a másik pasijáról :D)

Azért nincs barátom mert válogatós vagyok, ők meg nem?


2010. okt. 4. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy hívják a dolgot, hogy nem egyforma az ízlésetek... Az enyém speciel k%rva szhar állítólag. Nem is érdekel egy haverom véleménye se ebből kifolyólag. Neked ezek szerint teljesen más az ízlésed, de kb nekik se fog bejönni a te pasid, ezt belekalkulálhatod.
2010. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha túl nagyok az elvárásaid, akkor valószínűleg sosem fogod megtalálni a herceged!

Nem mondom, hogy gyere össze az első szemejövő pasival, csak legyél egy kicsit nyitottabb!

ismerkedj azokkal is, akik nem is jönnek be neked... aztán majd kialakul valami.... vagy nem... :)

2010. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ahhoz képest amilyen régebben voltam sokat változtam ebből a szempontból. Régebben a suli menő csávója tetszett mindig (igaz akkor még elég gyerek voltam) :) de mostanában már a visszafogottabb, normális fiúk jönnek be. Stílusban is mostanában már más tetszik. És amúgy sok pasira mondom azt, hogy bejön.
2010. okt. 4. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy most?


"akkor még gyerek voltam"... Ez aranyos.... :D



25/f

2010. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
áhhh...én azt olvastam,hogy világítós :D
2010. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

21 leszek :D Talán ennyi idős korban már gáz ilyennek lenni, dehát ez van...


De amire gondoltam (a menő csávós dolog) akkoriban még 15 körüli voltam, szóval már kinőttem. :D

2010. okt. 4. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:

na, igen... tinédzser korban még az a fontos, hogy "jó pasim/csajom legyen"...

aztán kezd benőni a feje lágya az embernek... :)

velem is így volt..

Ma már elég, ha van közös érdeklődési kör, hobbi, lehet vele normálisan beszélgetni... Persze a külső is fontos, de közel sem annyira, mint régen...


25/f

2010. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eh én is ugyan ilyen vagyok, és igen van igazság benne vagy is biztos hogy van, ha nem lennénk válogatósak akárkivel összelehet jönni, de hát (gránát) nekem nem kell, ha meg nem lesz akkor nem,,, ott a motorozás :D nyehe 19F
2010. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!