Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért vagyok olyan válogatós?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok olyan válogatós?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés lány tetszik meg ez mitől lehet? jó most szerelmes vagyok valakibe de akkor is...külsőre se jön be sok lány...
2010. júl. 5. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon válogatós vagyok. És ez elég nagy hátrány csajozáskor.

16/F

2010. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az:D meg amíg nem találok olyat aki bejön nem is fogom elfelejteni ...
2010. júl. 5. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az.Ha amúgy nem vagy magányos, találsz társat.
2010. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Nagyon kevés srác tetszik...már több srácot visszautasítottam emiatt, és nekik ez nagyon rosszul esett. Volt már hogy anyu szólt meg érte:S

18/L

2010. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Soha nem baj ha válogatsz, igen ez hátrány is lehet, de előnyös is!!! Jobb ha megválogatod kivel vagy és kivel nem, és nem úgy fogod fel h neked mind1 és jöhet bárki!!

Sok fiút megbántottam már ez miatt h válogatok! De ez van én szeretni tudom magamban ezt a tuladjonságot :)

2010. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!