Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem baj, ha nagyon nézzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem baj, ha nagyon nézzem a lányok kinézetét és belsejét is, tehát válogatós vagyok csak azért, hogy keressem az igazit?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy nőm se, de nagyon szeretnék már magamnak egyet mellém, egy olyat aki szép ad magára, és mellé normális jó fej kedves és nem ribanc. Nem vagyok olyan, hogy mindenkivel lefekszek. Csak az igazit keresem.
2010. nov. 25. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem is elég magasak az elvárásaim,de attol még le szoktam hagyni belőle,mert eddig egy olyan barátnöm volt aki teljesen megfelelt

21f

2010. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát én egyáltalán nem tudok leadni, meg nem is szeretném, mert annál rosszabbul érezném magam.
2010. nov. 25. 23:20
 3/15 A kérdező kommentje:
És 20 vagyok.
2010. nov. 25. 23:21
 4/15 anonim ***** válasza:
Dettó. 1 bnőm volt, de utólag belegondoltam, hogy nem üti meg a lécet. Máig nem tudom hogy voltam vele félévig.
2010. nov. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
ha a csaj ronda, akk ronda...vkinek a ronda is tetszik...v nem??
2010. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

en ilyet szeretnek:

okos, szep, nincs nagy melle, nem idiota, !!mindenrol!! lehet vele beszelni, tud fozni mosni es mosogatni, 20 alatt van.


sajnos ilyen lanyt meg nem talaltam(nekem se volt meg csajom)

2010. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezek szerint tapasztalatlan vagy,mind ismerkedésben,mind szexuális téren.

Namost ezzel az a gond,hogy az általad áhított csajok,nem arról híresek,hogy tanárnénist játszanak szexuálisan tapasztalatlan srácokkal az ágyban.Ők egyenlő,hozzájuk illő párt keresnek,férfit.

Inkább tanuld meg felismerni a csiszolatlan gyémántot,amit később szép ruhákkal,edzéssel,szolival már te magad is felturbózhatsz,alakíthatsz.

2010. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat ha eddig az elvarasaiddal nem volt baratnod akkor ezutan se lesz, megis mibol gondolod, hogy egyaltalan van olyan lany aki ezeknek megfelel? Es ha van is ilyan mibol gondolod, hogy eppen szabad? Es ha szabad mibol gondolod, hogy pont rad var? Aki szep es ad magara es elmult mar "annyi" vajon mibol ad magara? A szulok penzelik vagy sajat magat ruhazza? Gondolom az elobbire van tobb esely viszont ha mar belepsz a kepbe talan jogos elvaras, hogy atvallalj bizonyos dolgokat. Jo fej, szep, nem ribanc, mellett meg penze is van hogy adjon magara. Nem akarlak megbantani de ha igy folytatod szuzen halsz meg. Es nem vagy olyan hogy mindenkivel lefekszel hat ezzel mindeki igy van olyan ember nincs aki barkivel kepes lefekudni. Szerintem erd be egy jo fej kedves lannyal azzal ezerszer tobbet ersz mint barmi massal mert ha mellette meg szep is ugy is elviszik toled. Es nem bantas vagy lekezeles de ha nem volt nod meg tapasztalatlan is vagy nem tudsz kezelni helyzeteket igy meg nehez megtartani dolgokat ugyan is kellenek tapasztalatok, hibak stb abbol lehet tanulni
2010. nov. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
jó elmehettek a fenébe nem érdekel, hogy mit gondoltok.
2010. nov. 26. 06:39
 10/15 anonim ***** válasza:
azért a lányok BELSEJÉT ne nézegesd, legfeljebb a belső értékeit
2010. nov. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!