Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod igazságtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod igazságtalanul bánik veled, sőt, gyaláz, mocskol, mennyi időnek kell eltelnie, hogy újra fel tudj mellette oldódni, és kívánd szexuálisan? (Elsősorban hölgyektől kérdezném.)

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 14:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Lehet bennem van a hiba, de nálam ezek külön-külön is szakító okok, nemhogy oldódni meg kívánni akarjam...
2023. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Komoly ez a kérdés? Ha valaki így bánna velem, nem lenne a párom.
2023. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

Hát, én nem hagynek időt hogy ezt meglássam :D

Aki ilyen, az nem érdemel szerelmet

2023. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy hasonló szitut (nem szex!) a Tescoban és totál kiakadtam. Fizettünk srác haverral az önkinèl és egy csávó is jött a nőjével és kajak minden percben undorító mocsok módon beszélt vele : - siessél már te r*hes k**va

- szétb*szom a fejedet mindjárt te büdös g*ci

- otthon széjjel lesz sz*patva a szád

- megint lila monoklival engedlek ki a lakásból

- te mocsok k*rva, b*sszalak meg, ezt minek vetted meg?

És a csajnak mindenre kB az volt a válasza hogy oké. Én simán kinézem hogy van aki ezt hagyja, és van aki igyis szexel a palijával. Nyilván, mert kénszerìtve van rá. Amúgy azt sem értem meg, hogy csomóan voltak a kasszáknál(férfiak) és senkise szólt volna oda semmit, annak a mocsok állatnak. :(

2023. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahh, az ilyenbe ki mer belekotni? Sajnos nem normalis, leallna verekedni a tesco kozepen. A szegeny lanyt mar otthon is vertek, az anyjanak is hallgass volt a neve, sajnos ebben nott fel, neki ez a megszokott. Szomoru, de tipikus eset sajnos.
2023. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintetek se bennem van a hiba, hogy nem kívánom annak a közeledését, aki előtte nap mindennek elhordott ok nélkül. Utána megbánja, "nem akarta", de egy felnőtt ember miért mond/tesz olyat, amit nem akart? Mondom neki, hogy idő kell, hogy túllépjek, és elfelejtsem, ahogy viselkedett. Erre azt mondja, megérti. Fél napig kitalálja a gondolatomat is, királynő vagyok, és ha akkor se akarom még, bekattan, hogy biztos büdös k... vagyok, aki mindenkivel b*szik, azért nem kell ő nekem, mert már mások kielégítettek, stb. Ilyenkor legszívesebben ütném, hogy nem fogja fel: a saját ocsmány viselkedése az, ami elriaszt. Ördögi kör
2023. febr. 21. 13:58
 17/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy durván bántalmazó kapcsolatban élsz. Hogyan is tudnál egy ilyen embert kívánni, nem is értem, hogy ez a kérdés hogy merül fel. Miért vagy egy ilyen emberrel, miért teszed tönkre magad? Ha az a válasz, hogy szereted, akkor meg azon gondolkodj el, hogy mit szeretsz egy ilyenben?
2023. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, és bár telefonon folyamatosan kapcsolatban vagyunk, hetente 3-4-szer tudunk huzamosabb ideig együtt lenni. Vágyik utánam, azt értem, csak ez mindig átfordul abba, hogy elkezd agyalni, ha én vele nem (2 napig, könyörgöm...) akkor kivel? Akkor jön a mocskolódás, főleg, ha nem veszem fel azonnal, mikor hív. Mikor meg találkozhatnánk, nekem már semmihez nincs kedvem.
2023. febr. 21. 14:04
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer kérdezem, te miért vagy vele?
2023. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: abból indultam ki, milyen volt, amikor megismerkedtünk. Jó fél évig kerülgettük egymást. Az az arca volt, amit a munkahelyen meg a nem túl közeli ismerősöknek mutat. Azt szerettem meg. És még mindig nem jutottam el arra, hogy egyértelműen megértsem: akivel vagyok, az nem az, akinek akkor hittem. Figyelmes, kedves, gondoskodó volt akkor. Most követelőző és éretlen.
2023. febr. 21. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!