Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod igazságtalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod igazságtalanul bánik veled, sőt, gyaláz, mocskol, mennyi időnek kell eltelnie, hogy újra fel tudj mellette oldódni, és kívánd szexuálisan? (Elsősorban hölgyektől kérdezném.)

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 14:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mindig eszembe jut, milyen tudott lenni az elején. És most is, bár nagyon ritkán. És néha sír, hogy ne hagyjam el. Tudom, ez nem kêne, hogy számítson. De olyan, mintha felelős lennék érte. Mintha egy kicsi gyerek volna, aki gyakran hisztizik, és azt kiabálja: nem szeretlek, anya! Ha elhagyom, összeomlik, mint előtte. Tudom, hogy szeret, csak fogalma sincs, hogyan kéne szeretni.
2023. febr. 21. 14:14
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenek a bántalmazók. Először behálóznak, aztán kezdődik a feketeleves. Aztán persze megy néha a jókodás, fogadkozás, egy darabig minden szép és jó. A bántalmazott azt hiszi, hogy megint minden olyan lesz, mint az elején. De aztán újra elromlik minden. ÉS így tovább. Nem lesz jobb. Gondold át, hogy mire akarod áldozni a drága idődet, te döntesz.
2023. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam elmenni vele pszichológushoz. De ott olyan intelligensnek, összeszedettnek és szeretetteljesnek mutatkozott (ráadásul amit mondott, abban nem is volt hazugság, csak nagyon ügyesen válogatta össze az emlékeket), hogy a pszichológus azt mondta, így tovább, ha gondunk van, szóljunk, szerinte meg ez egy csodálatos kapcsolat.
2023. febr. 21. 14:18
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
De nem az a lényeg, hogy a pszichológus mond, egyébként sem azért van, hogy ő döntse el, hogy milyen kapcsolat. A párod egy tipikus bántalmazó.Én menekülnék.
2023. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, akkor maradj benne. Ha igazán rossz lenne, már váltottál volna 😂
2023. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Basszus, mintha a saját sztorimat olvastam volna...amúgy sajnálom, abszolút meg tudom érteni, miért vívódsz annyira.


Az én exférjem jutott eszembe, emberileg amúgy fontos még, közös gyerekünk is van, de nem véletlen, hogy tavaly beadtam a keresetet.


Vegyél erőt magadon, muszáj lesz...

2023. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi a csillagjegye? Valakire nagyon emlékeztet.
2023. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!