Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan teszi szóvá a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan teszi szóvá a párom? Zavarja hogy sokat költök élelmiszerre és gondolkodás nélkül megveszem amit szeretnék az árát nem nézem , külön kasszán vagyunk,de szerinte túl sokat költök, viszont ő fizet gyerektartást a gyereke után,

Figyelt kérdés

Szerinte jobban oda kéne figyeljek mire költök, tudom a gyt kötelező fizetnie, de én sem szólok bele, és abba sem ha vesz a gyerekének cipőt mert az anyuka

megkéri rá, én viszont jól keresek és semminek nem nézem az árát ami élelmiszer, ruhát, ilyesmit nagyon ritkán veszek ha muszaj, de akkor olcsóbbat és egyszerűt, szerintetek tényleg spórolom kéne? Ha én megyek a boltba ez akkor törtenik saját penzből, ha közösen akkor a párom fizet, de akkor csak ő pakol a kosárba ami épp szükseges



2023. febr. 20. 16:23
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nekem az étel az egyetlen dolog amiből nem adok lejebb, de megosztom vele amit veszek, csak szerinte túl sok pénz megy élelmiszerre ami igaz is,
2023. febr. 20. 16:50
 12/41 Appassionato2022 ***** válasza:
100%
És az általa vásárolt 'alapcsomagot' közösen fedezitek vagy ő egyedül?
2023. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
95%
Nekem biztos nem kéne olyan pár, aki belepofázik abba, hogy mit egyek🤣Meg hogy mit vegyek a saját pénzemből. Gratulálok hozzá.
2023. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
80%
A párod hiábaj, hogy már van egy gyereke. Most emiatt nehogy már ne költhess arra amire akarsz. Semmi köze hogyan költöd el a saját pénzedet.
2023. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Külön kasszán mindenki azt vesz, amit akar.
2023. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon sok az ítélkező válasz. Ismeretlenül nem kellene leszólni senkit pusztán ennyi infó alapján.

Melyikőtöké az otthon, ahol laktok? És a kocsi? Ha elromlik a mosógép, közösen fizetitek a szervizt? Vannak olyan közös célok, amiket hátrányosan befolyásolnak a kiadásaid?

2023. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Ez úgy néz ki hogy én heti 3x fixen megyek a boltba van hogy több, akkor veszek alapélelmiszert és olyat is ami nem feltétlen szükséges, (nem vagyok elhizva vagy vmi fuggőseg) és ha vele megyek a boltba az havi 1-2x van akkor pl 1-2l tej, ilyesmik vannak véve ami nagyon alap, nem dohányzok és nem kávézok
2023. febr. 20. 18:45
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
#17 De most ezt nem értem.Együtt éltek?Mert ha igen és mindig te vásárolsz be jóformán, akkor miért nem inkább örül neki??
2023. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, mert nem olcsó dolgokat veszek,persze van amiből azt veszem ha az ízlik, ha nem akkor a dragat, és ez zavarja hogy sok megy el erre
2023. febr. 20. 19:00
 20/41 anonim ***** válasza:
92%
És mégis mi köze a te pénzedhez? Mondd, hogy legalább nem ő cuccolt oda hozzád.
2023. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!