Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan teszi szóvá a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan teszi szóvá a párom? Zavarja hogy sokat költök élelmiszerre és gondolkodás nélkül megveszem amit szeretnék az árát nem nézem , külön kasszán vagyunk,de szerinte túl sokat költök, viszont ő fizet gyerektartást a gyereke után,

Figyelt kérdés

Szerinte jobban oda kéne figyeljek mire költök, tudom a gyt kötelező fizetnie, de én sem szólok bele, és abba sem ha vesz a gyerekének cipőt mert az anyuka

megkéri rá, én viszont jól keresek és semminek nem nézem az árát ami élelmiszer, ruhát, ilyesmit nagyon ritkán veszek ha muszaj, de akkor olcsóbbat és egyszerűt, szerintetek tényleg spórolom kéne? Ha én megyek a boltba ez akkor törtenik saját penzből, ha közösen akkor a párom fizet, de akkor csak ő pakol a kosárba ami épp szükseges



2023. febr. 20. 16:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%
Valamennyire érthető, ha ezt azért teszi szóvá, mert szeretné, ha jobban beosztanád a saját pénzedet. Neki van gyereke, talán kicsti idősebb is, jobban kitapasztalta, mi mennyibe kerül, és az a tippem, hogy te költöztél hozzá, és nem fordítva.
2023. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%
#21 De érted, a kérdező sem osztja be a párja pénzét.Teljesen mindegy kinél laknak, ha külön kassza van megbeszélve, akkor mindenki vehet amit akar.
2023. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21%
Továbbra sem értem, miért ennyire indulatos a válaszolók jelentős része.
2023. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
33%

#23 Nem ismerünk minden körülményt, itt is felvetődtek olyan kérdések, amikre a kérdező nem volt hajlandó válaszolni.

Például lehet, hogy mindig a férfi tankol, ő fizet elő streamingre, az ő mosógépével mosnak stb.

Amúgy teljesen normális, becsülendő dolog, ha valaki a tartásdíjon felül is költ a gyerekére.

2023. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
75%
De miket veszel konkrétan amiből nem lehet leadni?
2023. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
85%

26

De miért adjon le, ha nem akar?

2023. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
83%
#26 nyilván le lehet, de nem akar. Ha megteheti, a párja ne pofázzon már bele. A párja hozott össze egy gyereket, most fizesse a gyerektartást, ne panaszkodjon.
2023. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
8%
#27 Abból, hogy nem kaptunk választ olyan fontos kérdésekre, mint hogy melyikük otthonában élnek együtt, én arra következtetek, hogy a kérdező a teljes igazságnak csak egy szeletét ismertette szándékosan olyan formában, hogy az ő nézőpontja kapjon megerősítést.
2023. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
8%
#28 Meséld már el, miért tartod megvetendőnek, ha egy férfinak gyereke van a korábbi kapcsolatából, és becsületesen fizeti a tartásdíjat?
2023. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
83%

#29 Bocs, de ez miért fontos, hogy kinek a lakásában laknak?Külön kassza van, kész.

Emellett a kérdező vásárol be a legtöbbször, abból a párja is eszik, a kérdező fizeti amit megvesz.Ezzel mi a gond?

A kérdező sem firtatja mikre költ a párja.

2023. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!