Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerek egy lanyt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerek egy lanyt akkor mennyi idő után kell neki bevallani hogy milliomos vagyok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 18:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%

Semennyi idő után.

Öltözz szegénylegénynek, úgy kérd meg a kezét.

[link]

2023. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
90%
Szórd szét a pénzed mindenfelé, és akkor be sem kell vallani. Egyébként milliomosnak lenni már nem olyan nagy dolog. Milliárdosnak kell lenni.
2023. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Ráérsz a gyógykezelés után, ha a tévképzeted továbbra is fennáll.
2023. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Na de milliárdos nem vagyok.

A leány kérdés még odébb van.

Az érdekel hogy nem fog e ugatni, hogy miért nem mondtam el hamarabb?

Amúgy meg a ruhák nem érdekelnek pazarlásnak tartom minden téren úgyhogy csak annyira öltözök fel hogy ne legyek meztelen de nem törődök vele. Tehát nem látszik.

Étterem hidegen hagy beülök A kfcbe is annyi élvezem hogy mobilról rendelek és mire odaérek már ott is van nem kell csinálni semmit csak megenni.

Ez sem valami milliomosnak tűnő életmód.

Autóval nem bajlódok, csak a szerviz van vele (kötelező garanciális meg mindenféle nyűg, lejár a műszaki intézni kell satöbbi, belém jönnek akkor meg az a baj, szóval közösségi autókat használok azt pedig megint nem tűnik úgy mintha gazdag lennék.

Előbb utóbb kiderül hogy százmillióim vannak...

Nem lesz ebből balhé ha túl későn derül ki?

2023. febr. 20. 18:45
 5/45 anonim ***** válasza:
81%
Álmodik a nyomor, mi?
2023. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem jogos, hogy nem adod ki magad. Máskülönben honnan tudnád, hogy a személyednek szól a kapcsolat, vagy a pénznek.


Én akkor mondanám meg, amikor már a kapcsolat egy mély bizalmi szinten van, és az együttélést tervezitek.

2023. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Igen én sem adnám ki már korán (régebben elkövettem a hibát de aztán észrevettem hogy le akar húzni) viszont az a problémám hogy nem leszel akkor meg az a baj hogy miért most derül ki?
2023. febr. 20. 18:55
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne?! Ha betegséged lenne, vagy gyereked, vagy nagy adósságod, az inkább problémás, hogy később jössz elő vele.


Ez egy jó hír igazából. Éppenséggel örökölhetsz is, vagy nyersz a lottón. Akkor ugyanez van.

2023. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire milliomos? Csak mert szószerint véve a többség az a jelen árszínvonal mellett.
2023. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
200 alatt. Mondom messze nem milliárdos
2023. febr. 20. 19:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!