Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerek egy lanyt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerek egy lanyt akkor mennyi idő után kell neki bevallani hogy milliomos vagyok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 18:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
27%

Akkor ha már komoly kapcsolat,összeköltözés esetleg.

Volt ilyen udvarlóm,és az agyamra ment,mikor folyton azt hallgattam,neki milyen háza,milyen kocsija van.

A mai nők nagy része csak a pénzre megy..sose lehetsz biztos benne,téged akar-e vagy a pénzt.

Akkor mondd el,amikor már tuti,hogy te érdekled.

2023. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
58%

29.

Akkor nem láttam még értelmes nőt!

2023. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Én se valami gond minddel volt.

Elösször gyönyörű nőt választottam. Gond volt vele. Aztán rondát. Azzal is.

2023. febr. 21. 03:54
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg. Miota ismerkedtek, mennyire kozvetlen a viszony? Ha mar egyutt vagytok es egymast a bizalmaba fogadtatok, tudtok mindent a masikrol, akkor el lehet mondani. Vagy ha pl csak ismerkedtek meg, de szoba kerul egymas anyagi helyzete/munkahelye es azt latod rajta, hogy o is oszinte. Egyebkent meg ha szoba is kerul es elmondod, hogy de nem azert van, hogy elkoltsd hanem pl a nyugdijadra/leendo gyerekeidnek tartod, akkor szerintem nem fogja elvarni, hogy luxi eletet biztosits es akkor onnantol mindig etterembe jarjatok.
2023. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Pontossabban ha elvárja az egy nagyon komoly jel.
2023. febr. 21. 06:58
 36/45 anonim ***** válasza:
53%

19-es te valamit nagyon benéztél. Nagyon kedves vagy hogy véded a kérdezőt, de tőlem hidd el nem kell védened. Általánosságot írtam az átlag társkereső oldalakról, illetve észrevettem a sorai között két olyan dolgot, amivel megcáfolja önmaga hitelességét és kedvességét és uriemberségét. Illetve felsoroltam, hogy nem tudom, hogy keres párt, de pl. társkeresőkön szerintem manapság nehéz az igazit megtalálni a sok nem komolyat kereső között és a sok üresjáratos profil között. Amúgy meg ő írta a második válaszában, idézem az észrevett két ellentmondást, hogy:


"Na de milliárdos nem vagyok.

A leány kérdés még odébb van.

Az érdekel hogy nem fog e ugatni, hogy miért nem mondtam el hamarabb?"


4-es válaszában ezzel a pár mondattal mindent elmondott. Első körben azt kell tisztáznia magában, hogy annak a másik embernek is van lelke,és nem ugató kutya bármilyen társadalmi helyzetben is van. Na és a sztereotípia amit az embereknek el kéne már felejtenie. Egy kérdés van szimpi vagy nem, van e mellette vonzódás vagy nem, és aztán ismerkedni. Irtam ha társkeresőn már leveleztek, videochateltek abból is több mindent tud szűrni, és azt is írtam, hogy láthatatlan csapdák is már mások által ki vannak taposva, mivel már a mai fiatalságnak ott van, hogy mikre figyeljenek, minél legyenek óvatosabbak. Illetve egy pár randi közös programnál amúgy is szóba kerül a munka, szóval abból meg következtet a másik, és amúgy meg úgyis adja magát mikor mondja az ember. De ilyen gondolkodással, hogy ugat a másik, az kuka, bocsi.


A mondanivalóm lényege az lett volna, ha tudsz a sorok között olvasni, hogy társadalmi helyzettől függetlenül azzal nem old meg semmit se magának, se másnak ha szerepeket játszik, meg ügyetlen FBI ügynök színész szerepet, azért mert fél, miközben a másikat amúgy meg lenézi, akkor ne csodálkozzon, hogy nem jön össze, ha összejön is akkor maximum hasonló kaliber a hölgy és leuralják egymást állandó vitákkal.


Egyébként a másik, ha kifog egy kedves normális hölgyet, ez a hölgy szintén gondolhatja azt egy ilyen húzása után pláne ha olvasná ezt akkor meg jogosan, hogy csak játszotta, hogy vannak érzései és azt, hogy mégis mit képzel róla?


Miközben a kérdezőnek azt kéne megértenie, hogy az nem jó, ha önmaga ellensége első körben mert akkor soha nem a megfelelő helyen fogja keresni aki hozzá illik.


De ezek után ki akar egy olyan milliárdos vagy szegény embert párnak, aki ugató kutyának nevezi a másikat, így a másik ellensége és nem a szerelme. Ha úgy keres párt, hogy a pénze irányítja, és a lenézése, akkor úgy nehéz lesz megtalálnia az igazit. Írta volt szép, volt nem szép, de tök mindegy volt egyik se volt oké. Vajon miért nem? Először azon kéne elgondolkoznia, hogy ez így szerinte jó-e neki?


Ja és teljesen nyugodt vagyok, akkor is az voltam amikor ezt írtam. Maximum kamillázok rajta, hogy most akkor a válaszai alapján, hogy gondolta ezt.


Az hogy te kivetíted a másikra a frusztrációdat az nem az én dolgom. Én csak egy őszinte objektív véleményt írtam a kérdező válaszai alapján.

2023. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Nahát nem is tudtam hogy a gyakorin szentek is vannak. Kár hogy keveri az igaz mondást azzal ha valaki a saját maga által kitalált demagógiájàhoz ragaszkodik.
2023. febr. 21. 09:59
 38/45 anonim ***** válasza:

37-es nem vagyok szent csak egy átlagos ember. És nem érdekel mit gondolsz rólam. Te kérdeztél, te kértél tanácsot az emberektől. Az, hogy nem tudod elviselni hogy valaki észrevette a bunkó stílust,és szóvá tette, hogy amúgy az igaz leendő szerelmedről írod ezt, mert nyilván bizalmas dolgokat annak az embernek mondja el az ember és nem annak akivel csak sütizik egy randin, de amúgy akivel csak sütizel ők sem ugatnak.


Én csak jeleztem, hogy nem oké, hogy így beszélsz a leendő szerelmedről, aki elvileg a mindened lesz majd, hogy ugat. Nem, nem ugat, hanem kérdez. Ha egyáltalán kérdez és már nem szűrte le pár randi után, hogy ez a férfi gazdag. Egyébként egy rendes intelligens nőnek ugyanúgy van bőven félsze, nem csak a gazdag embernek.


Amúgy mindegy hogy szegény vagy gazdag vagy, ha ilyen stílusban írsz a leendő szerelmedről. A másik észrevételem meg igazából az, hogy nem is akarsz igazán társat keresni.



"A leány kérdés még odébb van."


Csak hajtod ezt magadnak. Ha valakiről ilyen stílusba gondolkodsz akit még nem is ismersz, akkor hogyan fogja neked a világot jelenteni? Ha igaz szerelem? Erre majd akkor gondolj mikor megtalálod és ugatónak nevezted előtte.

2023. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
" nyilván bizalmas dolgokat annak az embernek mondja el az ember és nem annak akivel csak sütizik egy randin, " neked nyilván de aki kérdezi annak nyilván nem nyilván. Javaslom tanulvanyozd a nyilván fogalmát
2023. febr. 21. 11:13
 40/45 A kérdező kommentje:
" ha tudsz a sorok között olvasni, " jobban szeretem az egyenes dolgokat. Ne a sorok köze rejtsd el a mondanivalodat
2023. febr. 21. 11:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!