Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerek egy lanyt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerek egy lanyt akkor mennyi idő után kell neki bevallani hogy milliomos vagyok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 18:37
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
" akkor hogyan fogja neked a világot jelenteni? " Az nem azon múlik hogy mit irok a gyakorin a salak alapján
2023. febr. 21. 11:22
 42/45 anonim ***** válasza:
79%

Te is a sorok közé rejtetted a bunkó stílusodat, amit rajtam kivul egy kerdezo vett észre.


Tudom mit jelent a nyilván szó. De ha te neked nem nyilvánvaló hogy ha megbizol valakiben már úgy, hogy tudod hogy tényleg megbízható és szereted is és ő is szeret, akkor úgyis adja magát a helyzet hogy mikor mondod el. Ezek alapján arra tippelnék hogy 20-as éveidben jársz.


Aki komolyat keres, azt tudni fogod. Mivel már irták hogy a személyed fogja érdekelni és nem a vagyonod. Mindenből ez fog kiderülni majd. Innen fogod tudni. De amúgy beszélgetés során munka és vannak olyan témakörök amiből rá fog jönni a nő. A nő se hülye hogy ne jönne rá már beszélgetés során. De nem érdemes eljátszani ezért a szegény legényt. Ha nem önmagadat adod, ha szerepeket játszol akkor a másiktól hogy várhatod el hogy megbízzon benned? Meg majd akkor leszel pácban lelkileg mikor rajössz hogy egy szerepbe szeretett bele a parod es nem beléd.



Arrol meg nem tehetek hogy nem érted amit jeleztem.


Na én nem pazarolok több szót. Tova röppenek.

2023. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
Mire kiderül hogy nem komoly már meg is kopasztott
2023. febr. 21. 14:33
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

"Az érdekel hogy nem fog e ugatni"


Lányt keresel vagy kutyát?

2023. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell elmondani, amíg nem lesz releváns.


A fizudról nyilván előbb fogtok beszélni, pl. átlag havi 1-2 milliót keresek, ebből szeretek havi 0,5-1,5 milliót befektetni.


Nyilván ekkor fel fog merülni, hogy mire takarítasz meg, mire gyűjtesz (lakásra, a gyerekek iskoláztatására, életed végén el akarod jótékonykodni stb.), és az is fel fog jönni, hogyha együtt laktok, akkor hogyan fog kinézni a gyűjtögetés (pl. szívás a kocsi Budapesten, de ha az agglomerációba költöztök, akkor is sajnálni fogod a fenntartására a pénzt, vagy akkor veszel akár kettőt is, egyet magadnak, egyet a párodnak, mert már “kell”. Vagy eddig nem jártál 15.000 forintért színházba havi 2x, de most, hogy van kivel, ez változik).


Ezek előbb-utóbb előkerülnek egy kapcsolatban, főleg, ha az egyik fél gyűjtögetős. Ha nem kerül elő, az rossz jel.


Az, hogy mennyi megtakarításod van, maximum akkor lesz releváns, hogyha lakást/házat vesztek.


De ez nem olyan nagy összeg, hogy titkolni kellene vagy aggódni miatta. Főleg, hogy ma egy szentendrei, budaörsi családi ház 100 millió plusz, elég sok embernek van ekkora vagyona.

2023. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!