Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megismerek egy lanyt akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerek egy lanyt akkor mennyi idő után kell neki bevallani hogy milliomos vagyok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 18:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
52%
Mielőtt megismerted volna akkor kellett volna mar!
2023. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
69%

Nincs igazán mit mesélned, "bevallanod" ...igazából még milliomos sem vagy.

Azt nevezzük milliomosnak, akinek van legalább egymillió dollárja, vagy ennek megfelelő mennyiségű egyéb pénze.

Szóval ha nincs 350-400 millió forintod, akkor csak sikeres vagy.

2023. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Tök ciki, hogy itt kérdezed meg. Eleve ha egy normális lánnyal ismekedsz, tök mindegy mid van vagy épp nincs. Flúgos vagy. Olyan lányt keress aki szintén ilyen. Ennyi az egész.
2023. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
48%

En nem beszelnek rola

Boven eleg a hazassagi szerzodes utan megtudnia mar ha elmondom...

2023. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

"Na de milliárdos nem vagyok."


Várj ha itt összezavarod ismeretlen embereket, hogy most milliomos vagy vagy sem, akkor mit akarsz a randi partnertől? Amúgy tényleg nem értem ezeket a kérdéseket. Mert pl. ez éppen olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy mikor mondjam meg a másiknak, hogy nincs egy fityingem se és munkanélküli vagyok, de eljátszottam a gazdag embert. Mert most te ugyanezt csinálod csak fordítva. Hazugságok helyett szűrnöd kéne inkább. A mai korosztálynak már ki van taposva az internet ösvénye, hogy mire figyeljenek, mikor legyenek óvatosak, mikor ne menjenek randira, vagy mikor mondjanak nemet és stb. Pl. fake, csaló emberek, vagy kihasználós emberek vagy neccesebb, azért aki már nem naív az képes szűrni is. Egy két randi után azért már el tudod dönteni, hogy megbízhatsz-e az illetőbe.

Amúgy ő is megharagudhat rád ha becsületes, mert azt fogja gondolni, hogy csak kalandozni akartál. Ha ennyire félsz a másiktól akkor vegyél fel egy testőrt és menj vele randizni, míg a háttérben figyeli kell e menekíteni téged. Persze milliárdos vagy.


Azért első randi előtt az adatlapjából lehet következtetni, hogy ki mit keres. Nagyon kevés milliárdos randizik online egyszerű társkeresőn,már nekik is van felső kategóriás társkereső,legalábbis külföldön. Mert aki komolyan gondolja annak igényes a bemutatkozó oldala, és itt nem azokra a társkereső bemutatkozókra gondolok, akik yaht-tal, pálmafával tengerparton, drága autókkal vannak lefotózva, hanem a bemutatkozó tartalmára, a stílusra hogy ír, és természetesen a képekből is lehet szűrni, de nagy többség olyan hogy ilyeneket írnak, hogy ha érdekellek úgyis kérdezel az már azt igen nagyon igényes a bemutatkozója, de hogy kezdeményezzen a másik, ha nem tud semmit, mit írjon, szia, mégis mit tudsz felmutatni szólalj meg hadd lássalak típusú kérdéssel közeledjen? Kíváncsiságból megnéztem ilyen oldalakat regisztráció nélkül csak úgy szakmailag is, hogy tudjam milyen egy randi oldal felépítése, mielőtt bárki randi gurunak gondol nem vagyok az. Nagyon kevés olyan bemutatkozó volt, ahol a bemutatkozója felkeltette volna a másik nem kíváncsiságát, rengeteg unalmas bemutatkozó oldal volt. Az emberek nem tudják azt se hogy kell egy bemutatkozó oldalt megalkotniuk. Randin meg kommunikációból és testbeszédből, mikrojelzésekből már lehet következtetni. Ha ennyire félsz vigyél magaddal tényleg egy testőrt, ha tényleg milliárdos vagy.

2023. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

Elírtam!


* Csak úgy szakmailag. Az is nem kell oda.

2023. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
12-es nem az a milliárdos. Milliomos az akinek 1 milliárd alatt van a vagyona. Akinek 1 milliárd felett az már milliárdos, de van több megnevezése is, ha milliárdon túli a vagyona valakinek, de ilyenről nem nagyon tudni.
2023. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
61%

"12-es nem az a milliárdos. Milliomos az akinek 1 milliárd alatt van a vagyona."

Akkor a magyarok 99% milliomos. Remek gondolatmenet.

2023. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
49%
15: Te miért vagy ideges? Fura, hogy a kérdezőt egy életképtelen szerencsétlennek állítod be. Mi volt a célod ezzel a válasszal?
2023. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

* Kíváncsiságból megnéztem ilyen oldalakat regisztráció nélkül csak úgy szakmailag, hogy tudjam milyen egy randi oldal felépítése, mielőtt bárki randi gurunak gondol nem vagyok az.


Az előző javításom félreérthető volt újra javítom. Az "is" kötőszóra gondoltam, hogy nem kell oda.

2023. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!