Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de amikor átjött a cuccaiért lefeküdtünk. Összezavarodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk a barátommal, voltak problémák, köztük a legnagyobb, hogy nem kívánta velem a szexet, 2-3 hetente jó esetben egyszer voltunk együtt, azt is én provokáltam ki (de önkielégített, szóval igénye volt, csak velem nem) én ebbe teljesen összetörtem, és szakítottam vele. 1 hete elköltözött, ma itt volt elvinni a bútorait és rámmászott, hatalmasat szeretkeztünk. Ilyen jó még egyszer sem volt vele, érzem, hogy nagyon kívánt és tökéletes volt. Viszont most teljesen összezavarodtam, ha eddig nem kívánt, most hirtelen miért? Ezek szerint csak nem tart taszítónak. Hozzá kell tennem, hogy ő folytatni szeretné a kapcsolatunkat, viszont én nem hittem, hogy lesz változás. Erre szakítás utá pár nappal ez történt. Meg kellene próbálnunk újra?
2023. febr. 20. 22:33
1 2
 11/15 Hans Pötterman ***** válasza:
37%
Búcsúszex. Boom-boom-ciao
2023. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért drámázni, hogy jó legyen a szex..eh.
2023. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszajön, újra nem lesz szex.


Most csak azért volt szex, mert már nem vagy a barátnője, tehát valamilyen szinten újra izgalmassá és érdekessé váltál.

2023. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak megijedt az egyedulléttol. Meg hogy nem lesz tobb sex és még gyorsan egy utolso dugásra rászedett téged. Hidd el, ha ujra osszejonnétek, ugyan ugy menne mindne tovább. Pusztán a fájdalomtol valo félelem miatt nem szabad egyutt maradni, ha nem mukodott hosszutávon.
2023. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálta, hogy vissza kapjon. Érzelmi zsarolás. Nálam is próbáltak már ilyet, én mondjuk bottal nem tudnék nyúlni ahhoz, akivel frissen szakítottam. Ezek nem változnak.
2023. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!