Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szexuális preferenciái...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális preferenciái kell lennie a párotoknak, hogy undorodjatok tőle, vagy akár ha kiderül, megszakítsátok a kapcsolatot, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok. Köszönöm!
2023. febr. 21. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Lényegében minden és bármi, amihez én egyedül kevés vagyok.


Ha számára nem két emberről szól a nemi élet, ha pedofil, ha nekrofil, ha zoofil, ha szimplán csak megrekedt a huszonéveseknél, miközben én max úgy maradok huszonéves, ha korán meghalok vagy ha épp anyám jobban tetszik neki hosszú távon, mint én... Akár csak azért is képes vagyok szakítani, ha gumifóbiás vagy imádja az anált. Én ezt nem tudom és nem is akarom megadni senkinek. Jobb elébe menni egy csúnya megcsalásnak vagy egy boldogtalan házasságnak.


Éltem már olyan kapcsolatban, ahol nekem nem volt kielégítő a szex. Tudom, mennyire rossz ez főleg úgy, hogy minden másban tökéletes a partner. Jobb hamar lezárni, minél kevesebb fájdalommal. Ezért szakítanék azonnal minden ilyen összeférhetetlenségnél, nem azért, mert elítélem, hogy ő másra gerjed, mint amire én képes vagyok.


26n

2023. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mi mit gondolunk? Ha te undorodsz, neked kell szakítanod.
2023. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

1-es tökéletesen leírta.

Én is szakítottam már pasival amiatt, mert nem tudott kielégíteni, ellenben elvárta volna az anált, mert szerinte az teljesen alap. Szerintem meg nem. A szex arról szól, hogy mindkét fél jól érezze magát. Ha én nem érzem jól magam, bármi miatt, akkor annak előbb-utóbb szakítás lesz a vége.

2023. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen folytogatós, pofozkodós, mélytorkozós (sőt, análozós) emberekkel nem nagyon tudok, és nem is akarok mit kezdeni.
2023. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint az #1-nek.
2023. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Amíg nem sért vele törvényt vagy alapvető emberi méltóságot, nem lépi túl a monogám kapcsolat általunk felállított kereteit, valamint nem megy a közös szexuális és kapcsolati életünk rovására

addig nekem teljesen mindegy, hogy ezen felül milyen beteg dolgoktól képes izgalmat érezni.

32F

2023. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
(az már egy másik kérdés, ha nem tudja elfogadni, ha én nem vagyok benne partner)
2023. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelmű parafíliák, mint a pedofília, zoofília, nekrofília. Ez a legalja. Aztán a vizelet, széklet, ezek is undorítóak. Ezek azok, amiknél azonnal megszakítanám a kapcsolatot. Valamint én biztosan szakítanék olyannal, akinek olyan vágyai vannak, hogy alázzon, esetleg nekem kelljen őt dugni (vagy nyalni, ujjazni, bármi). És a kapcsolataim monogámok, ebből sem engedek. Persze ahogy írták is, akármi lehet szakító ok, amiben nem illünk össze. Ha nem egyeznek az igények, a vágyak, akkor nem lesz tartós a kapcsolat.
2023. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%

Pelenkafétis, gyerek-felnőtt szerepjátékok, pedofília, nekrofília, zoofília, efebofília, tinis szerepjátékok, segédeszköz fétis, beöntésesdi, tűk, vér, sérülés okozása-oda-vissza nem jön be, és talán még a nőnek öltözősdi sem, max rendkívül ritkán, mittudomén évente egyszer-kétszer fér bele.


Hármas szex, gangbang, titokban masztizás sem. Nyilvános helyen szex is csak ritkán. Anál ritkán oké, oda vissza is ritkán belefér. Orál alap, de pl nem nyalom ki a fenekét, arra esélye sincs. Minimális erőszak fér csak bele mindkét részről, alázás csak oda, minimálisan. Gumifóbiás teljesen kizárva, esetleg pisi csak oda fér bele, visszafelé nem, és ugye ez is ritkán. Fulladásos szex rendkívül ritkán, mert félek, hogy meghal.


Taposás oké, bőr, stb fétis oké, kötözés oké, erényöv meg ilyesmi oké, szerepjátékok, hatalmi játékok rendben van, de nem fogok állatosdit játszani vele, vagy asztalként kezelni, terhes nőkre ne gerjedjen kifejezetten és mi van még.. ne akarja, hogy megszoptassam. Nehéz nagyon belőni, mert alapvetően elég sokmindenre nyitott vagyok, de mindenre csak kicsit és ritkán, nem szeretném, ha ez határozná meg a szexuális életünket, az legyen vanilla, ezek meg ilyen "extrák".

2023. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

9gondolom ffi vagy,es neked lehet oké hogy ezt csináld, de ha neked csinaljak nem hinném.


Nálam az nem fér bele hogy én kelljen kezdjem szopassal.

Ezen kívül a fentiek.

2023. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!