Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szexuális preferenciái...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexuális preferenciái kell lennie a párotoknak, hogy undorodjatok tőle, vagy akár ha kiderül, megszakítsátok a kapcsolatot, úgy ahogy van?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok. Köszönöm!
2023. febr. 21. 15:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 Szerintem egyértelmű, hogy a 9-es nő. Egyébként korrekt válasz, feketén-fehéren leírta, hogy mit nem szeret. Nem értem, miért pontozták le többen is.
2023. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
73%
Most soroljam fel? Annyi perverz baromság van, hogy tuti, kihagynék valamit. Szerintem az összes fétis, az anál és biszexualitás is kizáró ok és természetesen csak monogámia jöhet szóba. Valószínűleg ezért sincs pasim😂
2023. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Szinte mindent leirtak előttem. Pedofília, nekrofilia, zoofília. Beteges fétisek, ugymint pisi-kaki, tű, hányás, vágós, tükrözéses, véres, pelenka.

Fojtogatós, anál, sőt az anál semmijen formája; ujjazás, nyalás, semmi. De az is ha nekem kéne dugni, vagy bármiféle erős ledominálás. Nem birom a mélytorkozást se, illetve azt se ha a számba megy. Ez tudom már nem olyan gyakori, de ez van. Cserébe neki se kell nyalni, az sem jön be annyira.

Illetve a többes szex, vagy a párcserés az szintén kizáró ok.

N

2023. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Nekem minden tabu, ami nem vaginális közösülés. Igen, az orál is. Lehet lepontozni.
2023. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%
#14 hát sok sikert a pártaláláshoz
2023. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
15. Férjnél vagyok 12 éve.
2023. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért pontoztak le mert túl megengedő vagyok az àtlaghoz képest, még így is, hogy csak ünnepnapokon fér bele lightos dolog, a többségnek már ez is túl sok:)


Ja és igen, nő vagyok. Kimaradt hogy biszexek egyáltalán nem, travik sem, enyhe lábfétis igen, a ritkàn belefér részbe. Akinek csak lábas dolgokra áll fel, az nem oké.

2023. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
64%

Az összes filia, az undort keltő dolgok kizárva. Szadizmus dettó, de ha szeretné egyszer-kétszer eltángálom, csak ne csináljunk rendszert belőle. Nem fogok senkit hegyes tárgyakkal szúrkálni, viasszal csepegtetni, ostorral, kerítésléccel gyepálni, nyakát tekergetni. Ha akarja, megkötözöm, de nekem ez nem élvezet. A nyitott kapcsolat nem játszik nálam. Biszexualitást még tolerálom, de csak ha nem hanyagol el a barátnő miatt. Az ilyen hármas is okés, de a két férfi-egy nő felállás nem okés.

40F

2023. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
#16 szegény pasi.
2023. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%

19, ne sajnáld, valszeg megcsalja.


12 éver hűségben izgalmas szexuális élet mellett sem bírnak ki, így meg szerintem 5öt sem bírt ki a másik..

2023. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!