Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm élősködik rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm élősködik rajtam hogy vegyem rá hogy csináljon valamit?

Figyelt kérdés
Amióta elvégezte az egyetemet azóta egy napot nem dolgozott lassan 2 éve élünk együtt de igazából nem csinál semmit esze ágába nincs elmenni dolgozni már az állásokat sem keresi mostanában. Amit csinál eljár szolizni fodrászhoz műkörmöshöz plázázába, tvézik esze ágába nincs hogy valamit csináljon otthon néha takarít ennyi. Most már elértem arra a pontra hogy ez így nem mehet tovább szerintetek hogy vegyem rá hogy kezdjen valamit magával mert így nem mehet tovább. Régebben nagyon céltudatos nő volt nem értem hogy változott meg ennyire a viselkedése. De amúgy mi közöttünk nincs probléma nagyon jól kijövünk csak ez sok már nekem egy kicsit nem is szeretném megbántani. És övé a ház amiben élünk szóval ez tovább neheziti a helyzetet
2023. márc. 2. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Had kérjek valamit a saját érdekedben.. ne vedd feleségül, ne csináljatok gyereket.
2023. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért anyámék pont azt javasolták hogy lehet gyereket kellene vállalni ha már úgy is otthon van ráér
2023. márc. 2. 13:09
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Úristen
2023. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem megy el dolgozni, akkor később se fog ha már a gyerekek nagyobbak lennének. Ugyanis ehhez szokik hozzá.

Azt is figyelembe kellene vennetek hogy mi van akkor ha veled történik valami, vagy esetleg elveszíted a munkádat (senki nem lát a jövőbe). Egy emberre alapozni ilyen szempontból nem lehet.

Arra azért kíváncsi lennék hogy mielőtt megismerkedtetek, előtte hogy tartotta el magát a barátnőd? Hogy tartotta fent a házat?

Ha te esetleg lakhatási szempontból ki vagy neki szolgáltatva akkor nem igazán fog változtatni ha tudja hogy rá vagy szorulva ilyen szempontból.

Meg van az a mondás, hogy ezt azzal az emberrel lehet megcsinálni aki hagyja magát. Miért hagyod?

2023. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyentől a legkönnyebben úgy szabadulhatsz meg, ha bekamuzod, hogy csóró lettél, esetleg kiderült, hogy hosszútávú gyógyithatatlan beteg vagy. Meglátod, másnap már hűlt helye lesz, vagy véletlenül találkozott valakivel és mit ad isten, hát nem élete szerelme az? Addig meg keress egy albit.
2023. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4es

előttem a szülei fizettek neki mindent ameddig egyetemre járt akkor még nem éltünk együtt, de már ők se küldenek neki annyit mint régebben ki is volt rájuk akadva

2023. márc. 2. 13:39
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként milyen együtt élni egy ilyen nővel? Sose próbáltam (nem is fogom). Mit ad az életedhez?
2023. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak nehéz helyzet ez megbántani se akarom
2023. márc. 2. 13:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"ki is volt rájuk akadva"

De ő azt gondolja, hogy még 7 éves, vagy milyen alapon várná el, hogy a szülei tartsák el? Vagy igazából mindegy, vagy ők, vagy te, de neki ne kelljen mozdulnia?

Elképzelésem nincs, mi a jóistent tudnék otthon csinálni egész nap, még úgy se, hogy háztartást vezetek és gyerekeink is vannak. Szerintem én kb megbolondulnék.

2023. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7es

Ezt a hülyeségét leszámítva a legjobb dolog együtt élni vele szeretem senkivel nem jöttem még ki ilyen jól mint vele ő is szeret

2023. márc. 2. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!