Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, bajban vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, bajban vagyok, a párom a szemem láttára mutatta meg intim részeit édesanyamnak, mit tegyek? N30

Figyelt kérdés

A kérdés komoly és örülnék, ha nem lenne belőle viccelodes. Kétségbe vagyok esve. Anyu is teljesen kiborult.

Saját bevallása szerint régen, amikor a régi párjával kevés volt a szex, eldugott helyeken mutogatta magát lányoknak.

Úgy gondolom, ezek komoly pszichés problémák, mit tegyek?



2023. márc. 7. 11:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval miután kilógatta anyád elé még be is vallotta, hogy egy szatír aki simán megteszi az utcán idegen nőknek is. Most komolyan kérdés ezek után, hogy mit tegyél? Hát mondjuk küld el a büdös k_rva anyja retkes f_szára. De ez csak egy tipp.
2023. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát amellett, hogy abban a pillanatban raktam volna ki a szűrét, azt is érdemes megszívlelned, hogy mit mondott ő maga erről: "amikor a régi párjával kevés volt a szex", akkor csinált ilyet. Ezek szerint nálatok is kevesli, valami hiányzik neki. És ahelyett, hogy ezt szépen kommunikálná feléd, ahogyan egy normális ember tenné, inkább anyukádnak(!) villant.

Tuti pszichés eset, de foglalkozzon vele a pszichológusa, én nem hagynám magam tovább így megalázni vele.

2023. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
72% kamu, ha nem akkor meg elképzelhetetlen számomra miért vagy evvel az emberrel
2023. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagyok akadva, de azért tudom mi lenne a teendő. Ma szépen kirakni, aztán mutogassa akinek csak akarja, remélem lezárják érte.
2023. márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a "hogyan tovább" kérdéskörnél ha belegondolsz, hogy mondjuk közös karácsony a családdal, szülinapozás, stb, akkor mégis milyen érzésekkel gondolsz erre a képre? Anyukáddal ott bontogatják majd az ajándékokat a fa alatt teljes egyetértésben? Szerintem ezt te se gondolhatod komolyan, nekem ezek után nem lenne pofám bárki előtt mutatkozni a fickó oldalán. Az ilyen "mutogatós bácsiktól" már kislányként is óva intettek a szüleink, nehogy már ez felnőtt korunkra elavult javaslat legyen.
2023. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekből lesznek a mutogatós bácsik, meg a parkban magamutogató emberek. Szeretnél a párja lenni?
2023. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Mekkora kamu ez is!
2023. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Saját bevallása szerint régen, amikor a régi párjával kevés volt a szex, eldugott helyeken mutogatta magát lányoknak."


Ezek után nem dobtad ki????????????

2023. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elhinni, hogy mindezek után még bizonytalan vagy mit tegyél...
2023. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele,mert ez nem normális.
2023. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!