Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok hanyagolva vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nem tudom megállapitani, ezért kíváncsi vagyok, külso szemmel ez milyen?


Én (nő) nem vagyok telefon párti, úgy vagyok vele, ha mindketten otthon vagyunk, és nincs semmi egyéb dolgunk, akkor egymással kellenne foglakozni. Pl beszélgetni egymáshoz bújni stb. Ő ilyenkor, amikor nincs dolga, vagy facebookozik, vagy tvt néz.

Általában megkerdezi milyen napom volt, megis hallgatja a választ, ő is elmeséli hogy neki miylen volt, ha volt valami izgi elmondja.

Utana en főzök, ha nem kell segíteni akkor vagy telózik, vagy szól hogy elmegy tvzni míg készül a kaja. Jól esne ha ott maradna beszélgetni.

Utána vacsi után elvonul anappaliba , szokta mondani hogy menjek énis. De ő tvt néz, minek üljek ott, én nem szeretek tvt nézni.

De van hogy kint ül a konyhába, sört iszik és telózik, pedig látja hogy én eközben magányosan ülök egy másik helységben.



2023. márc. 8. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Én mondanám neki,hogy ne menjen el tvt nézni vagy ne telefonozzon inkább beszélgessen velem.Viszont azt tényleg meg kell értened,hogy nem mindig akár beszélgetni minden ember.
2023. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem azt kapod, ami jó érzéssel tölt el. Te több intimitásra vágynàl, neki ez az igénye kevesebb. De ebben te is hibás vagy. Lehet egy csomó mindenről beszélgetni. Olvass, légy naprakész, tv nézés alatt bújj hozzá és beszelgesetek.
2023. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Szükségünk van énidőre is. Nem lehet nonstop együtt lenni. Kikészítene ha nem lehetnék egyedül.
2023. márc. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

Legaljasabb duma ez, hogy "jaj nem szólok, mert akkor csak azért tenné, mert szóltam".

Tehát felnőtthöz méltó kommunikáció helyett inkább puffogsz meg siránkozol magadban, meg magányoskodsz a másik szobában, ahelyett, hogy elmondanád, és kompromisszumra törekednétek. Úgy esetleg lenne esélye a szerencsétlennek változtatni, mielőtt egyszer egy nézeteltéréskor derült égből villámcsapásként a fejéhez vágnád a sok hónap alatt felgyülemlett vélt vagy valós sérelmeidet.

2023. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a kompromisszumban. Ha az ember megtalálja azt, akivel tényleg összepasszol, akkor nem kell kompromisszum
2023. márc. 9. 09:42
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

A helyedben én revideálnám ezt a nézetemet. Nincs olyan kapcsolat, ahol nem kell egyik félnek sem semmilyen kompromisszumot sem kötni.


De ha ezt nem akarod, akkor logikusan következik a te saját gondolatmenetedből az egyetlen megoldás: szakítás, hiszen ha kompromisszum kell, akkor nem ő a tökéletes partnered.

2023. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsére az istenek megmentettek az ilyen nőktől... jó, volt egy, amelyiktől nekem kellett megmentenem magam. :D
2023. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
44%
El,kb semmit sem jelentessz neki,csak hàzicselédnek tart,meg max szexre,de semmit sem érez iràntad.
2023. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem teljesen igazad van.

Mondom ezt férfiként.

Egy párkapcsolatban eleve probléma az, ha valaki állandóan a telefonját bújja.

Az, hogy szeret pár műsort a TV ben az még nem vészes, de túlzásba vinni azt sem szabad.

Nekem ez a véleményem.


A telefonozás sajnos sok kapcsolatot megmérgez.

Amennyi előnye van a mobilnak, sajnos ugyanannyi hátránya is.

Van aki nemtudja az egészséges mértéket, és ez nagy baj.

Nagyon sokan telefonfüggők még jó párkapcsolatban is.

2023. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%

Ezért nagyon nehéz dolog az együttélés, mert ahány ember anniféle igény, lenne más-más dolgokra.

Engem például nagyon zavar ha a konyhában van, ő meg nagyon szeretné, hogy együtt főzzünk.

Én szeretném ha babusgatna, főleg ha elesett vagyok éppen betegség vagy rossz nap miatt, őt meg egyenesen idegesíti ha én így törődöm vele.

Viszont számos más jó tulajdonsága van, ami miatt mindig igyekszem kitartani, hiszen azt tapasztaltam, hogy a kapcsolatok korántsem tökéletesek.

2023. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!