Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyha ellaposodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha ellaposodott a kapcsolatunk, amióta megszületett a közös gyerek?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányunk. Volt közös témánk, nevettünk, csináltunk közös programokat, figyelmes volt, bújós.

Mióta megszületett a kicsi, azóta minden megváltozott. Ha én nem megyek oda megpuszilni, akkor nem is puszilna meg. Folyton a telefonját bújja, tv-t néz. Szerencsére a kicsivel foglalkozik, de amikor ott lenne az alkalom a kettesben töltött időre, folyton csak a tv meg a telefon.

Ma is el akartam vele menni sütizni, de amikor tegnap felhoztam, akkor az volt rá a válasz, hogy "Minek?".

Rendesen szexelni még nem tudok, mert repedtem, szakadtam, de orálisan kielégítem, de észre vettem, hogy az se ugyanolyan, mert nem úgy viselkedik, ahogy szokott.

Ha kérdezem mi a baja, akkor az a válasz, hogy semmi, fáradt, sok a munka. De barátokra van ideje, holnap délelőtt is majd megy csocsózni meg sörözni a haverokkal.


2023. márc. 11. 15:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
83%
És kié a lakás? 7 évig minden szuper volt? A szex lehet az egyik oka, a másik az éjszakai felkelés. 4 hónap után már be kéne gyógyulnia minden sérülésnek, beszélj a nőgyógyásszal.
2023. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
16%

Ha a tiéd a ház, vagy albérlet, akkor húzzon el ő, amúgy meg segélyszervezetek léteznek. De még azt is választhatod, hogy vele maradsz, megegyeztek, hogy együtt maradtok, de azzal szexeltek akivel lehet. Eléggé baj, hogy 7 év alatt nem jöttél rá, hogy micsoda ember, merthogy voltak rá utaló jelek az biztos, hiába írod, hogy szeretitek egymást. 7 év után gyereket vállalni is nagyon késő csak induljunk ki innen, már 4 év után lehetett volna nyugodtan.

Szerintem annyi, hogy jobb nem akadt így veled maradt és most hogy nem is lehet nagyon szexelni, lehet a tested is rátesz a lapáttal, de nem ezek a fő tényezők, hamarébb amit fentebb irtam. Nem tuti, hogy szeretője van, de lesz és el is fog hagyni ha szerelmesek lesznek egymásba.

Ezért egyezzetek meg HA beszélgetés után sem változik a helyzet, vagy bevallja végre mi a franc baja van.

2023. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
70%
24:Miről beszélsz (írsz)? Kis túlzással a csapból is az folyik, hogy a gyerek tönkreteszi a szülei életét, házasságát miután megszületik. Ma már az a "fura", ha a szülők boldogok a picivel.
2023. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

32-es, te ertelemezed is azt, amit írsz?


Egyrészt akkor lett kész a házunk, akkor éreztük készen magunkat rá, amikor rábólintottunk. Két év próbálkozás után sikerült.


És ne te döntsd már el, hogy mikor kellett volna gyereket vállalni.


Anyaotthon meg egyéb nyomor szervezetek csak a legvégső esetben jön szóba mindenkinél, senki nem megy oda önként és dalolva, ne röhögtess már. Akik írjak az anyaotthont, azok maguknál vannak? Már kihoztok a béketűrésből, komolyan.

2023. márc. 11. 19:33
 35/46 anonim ***** válasza:
64%

Te írtad, hogy nincs hová menni, azért írtam. Nem én vagyok a szarban te vagy. Te nem írsz le részleteket, akkor miért én vagyok a bűnös? Te vagy az, 4 hónapja szenvedsz repedés miatt és a nőgyógyászra egy kukkot nem írtál az egyik hozzászólónak. Persze a segélyszervezet gáz... De ha kitesz téged gyerekestül, akkor nem tudom az lesz-e.Tanácsokat, lehetőségeket írtam, mert nem tudom mi a problémája. Én irhatok hulyesegeket is, nem én leszek a nyomi mert nem én élek vele, nem ismerem.De én lennék a helyedben már rég kiszedtem volna belőle, hogy mi okozza az elhidegülést. Te meg kérdezed. Ultimátumot kell neki adni, egyoldalú beszélgetés/interjú még soha nem segített senkinek.

Arrol nem is beszélve, hogy nem számít mikor estél teherbe, az a baj, hogy, hogy a kicsire fogod, hogy nem működik a kapcsolat!

"Mit tegyek, hogyha ellaposodott a kapcsolatunk, amióta megszületett a közös gyerek?"

Nem ő tehet arról, hogy nem jó, ti ketten tehettek róla, neki semmi köze nincs hozzá! Eléggé gáz, hogy kérdésben szerepel és a megjegyzésben taglalod, hogy mi változott a születése után.

Holott azért nem működőképes az egész, mert nem szerelmes beléd és mert az ágyban sem nyújtasz neki semmit/újat.

Hogy lehet az, hogy más házasság 3 gyerek mellett is jól működik? Azért mert a két fél szereti és tiszteli egymást, ilyen egyszerű és igen megváltozik gyerek után minden, de nem miatta megy tönkre! Kettőtökön múlik, de az biztos, hogyha csak vegetál melletted, te meg nem nyitott ki a szád egyértelműen, akkor le is huzhatod a WC-n a házat, meg a "szeretjük egymást" dumát is.

2023. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
15%
35+36:nagyon igazat adok nektek.
2023. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Ki írta, hogy a gyerek tehet róla? Igen, azóta van, mióta megszületett. Nem azt írtam, hogy a gyerek miatt ellaposodott, mert megszületett, hanem hogy AZÓTA. Olyanokat is beleképzelsz, amik nincsenek ott.


De, voltam nőgyógyásznál, és olyan sérüléseket szereztem, amik még most sem gyógyultak be, és nem mostanában fog helyre jönni.

2023. márc. 11. 20:30
 38/46 A kérdező kommentje:

Ti írtátok, hogy költözzek el a gyerekkel, és majd találok magamnak egy normális csávót. Hát pont nem azok fognak jönni... de mindegy.


Ti támadtatok be, hogy minek vállaltunk gyereket, amikor rohadtul nem az volt a kérdés, és nem is az okfejtegetésben kértem segítséget, hanem hogy mit csináljak. A fejem tetejére is állhatok, ha egyszer nem mondja el, olyanokkal jön, hogy beképzelem, meg fáradt, amikor nem dolgozik többet, és én kelek a gyerekhez, meg se moccan, fel se ébred, hogyha sír a gyerek, tehát arra se foghatja, hogy felkel a sirasra és sokáig nem tud visszaaludni.

2023. márc. 11. 20:33
 39/46 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, ahelyett, hogy itt keresed a kifogásokat, inkább ragadnád meg a gyereked apjának a tökeit és csikarnál ki valami vallomást! Mert ha így haladsz, sajnos lehet, hogy ki fog penderíteni Téged, gyerekestül. Úgyhogy ha már megvan a ház, remélem, lepapíroztátok, hogy azon belül ki mit tett bele anyagilag. Az némileg könnyebbség, no.
2023. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
29%

"Nem azt írtam, hogy a gyerek miatt ellaposodott, mert megszületett, hanem hogy AZÓTA."

Nem kell azt írni, úgyis ugyanazt jelenti. Miatta = azóta, hogy megszuletett.


Figyelj, ő azért nem szól semmit, mert nem szexelhetsz, mert egyszerűen nem lehetséges.

Kevés neki az orális kényeztetés, nem tud rád felizgulni tested miatt sem talán és elhidegült tőled "jobb" esetben. Rosszabb opció, hogy van neki szerető, aki kielégíti és azért nincs szüksége összebújásra, puszikra, programokra, mert legszívesebben lelépne.

Ez a kettő verzió reális.

2023. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!