Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem akar gyereket,...

A férjem nem akar gyereket, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

26 éves volt a férjem én pedig 24, amikor megismerkedtünk. A kapcsolatunk elején ő azt mondta nekem, hogy ő úgy érzi, hogy ő nem szeretne gyereket, nem érzi rá magát alkalmasnak, azt is mondta, hogy ez változhat, de ezt nem tudja megígérni. Barátnőim, rokonaim meggyőztek azzal, hogy megfog változni ez idővel ő nekik is így állt a férjük ehhez az egészhez.

Nemrég töltöttem a 28-at ès felvetettem a férjemnek a dolgot és ő kijelentette, hogy nem szeretne ès már valószínűleg ez màr nem fog benne változni.

Kérdeztem, tőle, hogy miért van ez, hiszen már ő is 30 éves, azt mondta, hogy ő tisztába van vele, hogy ez önzőség tőle, de ő nem lenne képes feladni az én idejét, mert ő akkor becsavarodna, ha nem tudna kikapcsolódni, meg azt is mondta, hogy ő bele se akar gondolni abba, hogy onnantól fogva nem lehet közös programunk, vagy csak nagyon ritkan , mert minden a gyerekről szólna.

Teljesen tanácstalan vagyok, elválni nem akarom, mert ezt leszámítva nagyon boldog vagyok vele, meg jóember, viszont ezt az egészet nem tudom hova tenni.

Volt már valaki hasonló cipőben?



2023. márc. 9. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de egész korrekten megmondta előre. Akik rábeszéltek az esküvőre így, azoknak hallgatni kellett volna, nem beleszólni. Másrészt viszont hogy lehet rábeszélni valakit, hogy menjen férjhez?

Ugyan ezt neked kell eldöntened, de én ebben a helyzetben elválnék. El se tudtam volna képzelni az életem gyerekek nélkül, nem is akartam volna. Férj lehet másik. Épp elég időt pazaroltál.

2023. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
98%
Mit nem tudsz hova tenni? Hogy az első pillanattól kezdve őszinte volt? 🤦‍♀️
2023. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
98%

Mégis mire számítottál?

Komolyan, elfogadtad, amit mondott akkor.

Elválsz vagy elfogadod!

2023. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos két út van. Vagy elfogadod a döntését, vagy tovább lépsz. Ebben a kérdésben nincs arany középút, mert vagy lesz gyereketek, vagy nem. Olyan nem létezik, hogy egy kicsit igen, egy kicsit nem.


Én leülnék Vele és elmondanám Neki, hogy bár azt mondta nem akar gyereket, de reménykedtem benne, hogy ez változik. De, mivel úgy látom nem, én lépni fogok és elhagyom, mert el sem tudom képzelni az életem gyerek nélkül.


Légy Te is korrekt Vele, ahogy Ő is az volt Veled az elején!

2023. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
93%
A 4. valasza tökéletes. Kár hogy ehelyett a kérdező egészen véletlenül gyógyszer mellett terhes lesz majd
2023. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
93%

#5.

Na, ez lehet! 🤦🏻‍♀️

2023. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
98%

Ja, és barátnők és rokonok véleményére nem kellene adni ilyen kérdésben, főleg ha idióta az egész bagázs.

Remélem több életvezetési tanácsot nem fogadsz el tőlük!

2023. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg a nagytudasu baratnoid ferjei kozul valamelyik bevallalhatna a gyereket helyette, ha mar ilyen k..vajo tanacsokat osztogattak keretlenul.
2023. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
43%
Ilyenkor szokott lenni, hogy elhagyod, összeszed egy másik nőt és pillanatokon belül gyereket csinál neki.
2023. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a rokonokat, barátnőket. Eddig is fantasztokus tanácsokat adtak
2023. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!