Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogyha ellaposodot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha ellaposodott a kapcsolatunk, amióta megszületett a közös gyerek?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányunk. Volt közös témánk, nevettünk, csináltunk közös programokat, figyelmes volt, bújós.

Mióta megszületett a kicsi, azóta minden megváltozott. Ha én nem megyek oda megpuszilni, akkor nem is puszilna meg. Folyton a telefonját bújja, tv-t néz. Szerencsére a kicsivel foglalkozik, de amikor ott lenne az alkalom a kettesben töltött időre, folyton csak a tv meg a telefon.

Ma is el akartam vele menni sütizni, de amikor tegnap felhoztam, akkor az volt rá a válasz, hogy "Minek?".

Rendesen szexelni még nem tudok, mert repedtem, szakadtam, de orálisan kielégítem, de észre vettem, hogy az se ugyanolyan, mert nem úgy viselkedik, ahogy szokott.

Ha kérdezem mi a baja, akkor az a válasz, hogy semmi, fáradt, sok a munka. De barátokra van ideje, holnap délelőtt is majd megy csocsózni meg sörözni a haverokkal.


2023. márc. 11. 15:18
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Jó, akkor a gyerek tehet róla, aki nem kérte, hogy megszülessen. Így már jó?


Elnézést kérek, hogy nem úgy írom, hogy november-december óta, vagy 4 hónappal ezelőtt. Bocsánat.

2023. márc. 11. 20:38
 42/46 anonim ***** válasza:
41%

Attól még lehet valaminek az oka, mert nem kérte a létezést.


Igazából szuper lenne, ha a pároddal szemben is ennyire vehemensen viselkednél.

2023. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
37%
43: szerintem is a spermadonorral kéne ilyen vehemensen viselkedni.
2023. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem lehet az oka a pici semminek épp azért, mert nem kérte, hogy megcinálják!



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Nézd meg ezt a kérdést kérdező, ott még nincs is meg a kicsi, de szex miatt már gondok vannak, ti meg tovább húztátok, mert nem derült ki, hogy minden a szex nála. Neki is belinkeltem a tiéd, hogy lássa hová juthat,remélem nem gond.

Csak annyi a különbség, hogy a te párod kussol az övé meg beszól...

2023. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
43%
Van barátnőd, akivel ki tudnál kapcsolódni. Akkor apuka kezébe a gyerek és lépj le pár órára. Én ezt csináltam és jó volt a kapcsolatunk.
2023. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
98%
Semmit sem tehetsz, gondolom hàz fele fele osztozni és ki jobbra ki balra....
2023. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!