Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőmmel minden klappol, a szexet kivéve?

Figyelt kérdés

Nagyon jól kijövünk egymással, talán sose éreztem azt hogy valakivel ennyire egy hullámhosszon lennénk. Ő az az ember akivel simán együtt tudnék élni. Fél éve vagyunk együtt. Viszont a szex kezd teljesen ellaposodni a részemről. Attól félek, mindketten másmilyenre vágyunk. Én szeretem egy kicsit vadabban, gyorsan, világosban, hogy lássam a gyönyörű testét, ő viszont pont az ellentétem. A legtöbbször este, vaksötétben akar szexelni, és akkor is misszionáriusban, lassan, óvatosan. És ígyis egy jó 15-20 perc amíg orgazmusa lesz, viszont így meg nekem nehézséget okoz hogy végig kemény maradjak. Ez meg eléggé frusztrál.


A fintor az egészben, hogy az exemnél pont az ellentéte volt: a szex csodás volt, viszont mi totál nem illettünk össze. Na de visszatérve a mostani kapcsolatomra, mit tudok tenni, ha szeretem a barátnőm?


Beszéltem már vele erről, és tök megértően állt a témához, de ez eléggé patthelyzet, mert nyilván nemakarok neki rosszat.



2023. márc. 15. 12:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Ez miért lenne gátlás? Ő így élvezi.
2023. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%
Elárulod, hogy csináljátok, hogy 15 perc alatt ki-be húzogatástól orgazmusa lesz? Engem csak ez érdekel *.*
2023. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%
Erről eszembe jut egy kérdés itt, a "miért csukja be a szemét a csajom szex közben". Nem mertem leírni, hogy mert élvezi, mert nem ismerem a nőt, de ha nekem szex közben nyitva a szemem, akkor tuti nem ott vagyok fejben, hanem arra gondolok, hogy a Pennyben vagy a Rossmannban olcsóbb-e a mosókapszula.
2023. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%
23# dettó!
2023. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%
En siman csinalnam nagy fenyben,de ha 15 percig birod csak,leorditanam a fejed.
2023. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%

Én is inkább az ilyen szexet szeretem, mert így el tudok lazulni, és nekem is kb 15 perc kell az orgazmushoz :)

A bummbele szextől nem tudok elmenni.

2023. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Képes vagy megtalálni a tökéletes társadat, és képes vagy egy apró problémából ügyet csinálni. Meg minden kis húgyszarért kidobni a másikat mert az az "okos" döntés:)) Na nekem mára elég a gyakoriból, fizikailag fáj a fejem és érzem hogy közeleg az agyvérzés. Semmi nem jó az embereknek, hát akkor ne legyen jó nektek, szerintem se.:)
2023. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!