Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » “Anyuci kicsi fia” pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Anyuci kicsi fia” pasit fogtam ki, vagy ez normális és változni fog?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt a barátommal, a húszas évei elején ismertem meg, én még a gimi végén tartottam. Akkor még nem is furcsálltam, hogy a szüleivel él és ők látják el (főzés, mosás stb.)

Ma már viszont kereső felnőtt férfi a húszas évei közepén jár és bár összeköltöztünk, így én mosok, főzök rá, de ebédelni még mindig szinte minden egyes nap hazajár a szülőkori házába a szüleihez. Ahogy telik az idő egyre furcsábbá vált ez nekem, már többször szóvá tettem, amire az volt a védekezése, hogy ha most nem tölt velük minőségi időt, lehet később bánni fogja, ha már nem lesznek, illetve hogy mivel tanuló vagyok nem várja el tőlem, hogy minden nap ebéddel várjam haza (amit egyébként szívesen megtennék, ha nem is minden nap de az esetek többségében igen).

Annak örülök, hogy ilyen jóban van a szüleivel, de ez már kicsit sok nekem és leginkább attól félek, hogy nem fog változni a jövőben. Ugyanakkor meg “csak” a barátnője vagyok, szóval lehet nem kéne még ennyire előreszaladnom a jövőt illetően.


Kérlek a nagyon negatív és lekezelő stílusban írt hozzászólásokat ne küldjétek el, a többi véleményt viszont örömmel várom!

Köszönöm!


2023. márc. 17. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Anyuci pici fia, de nem azért, mert az anyjához jár, hanem mert ellátod, mint egy babát.
2023. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

"Ma már viszont kereső felnőtt férfi a húszas évei közepén jár és bár összeköltöztünk, így én mosok, főzök rá, de ebédelni még mindig szinte minden egyes nap hazajár a szülőkori házába a szüleihez."

És ebben neked az ebéd rész a problémás, nem az, hogy te mosol és főzöl egy önálló felnőttre!? 🤯

2023. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Elárulod, miért főzöl és mosol rá helyette is?
2023. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésnél a valaszolók lehordták a férfit, aki szerette volna, ha a nő főz otthon. Szerintük egy dolgozó nőtőt ilyet nem lehet elvárni.

Kíváncsi leszek, mi lesz itt a reakció, az is baj, ha nem várja el, hogy főzzél?


Fontos lenne tudni, hogy ő csinál-e valamit otthon. Ha te végzel minden házimunkát, anya meg főz rá, akkor az nem igazán felnőtt férfias viselkedésre vall. Valószínűleg nagyon kényelmes neki ez a helyzet.

2023. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

" így én mosok, főzök rá, "


EZt kb. úgy írod, mintha a te dolgod lenne. Persze, ha te nem dolgozol, akkor okés.

2023. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mosol, főzöl rá, ő meg kitereget, kivasal és felporszívózik az korrekt szerintem.
2023. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

"bár összeköltöztünk, így én mosok, főzök rá"


Nem hiszem el, hogy te ezt ilyen természetesnek veszed:DD

Az kellene, hogy zavarjon, hogy egy életképtelen férfinak nem nevezhetővel élsz együtt, aki a második anyjának lát.

2023. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

"Kíváncsi leszek, mi lesz itt a reakció, az is baj, ha nem várja el, hogy főzzél?"


De elvárja, csak nem ebédecskét, mert azt a másik anyukája főz neki.

2023. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Persze, ha megkérem bármiben segít nekem (mosogatás, bevásárlás, kerti munka stb.), de alapvetően én nem érzem hogy a kapcsolatunk “kiegyenlítetlen” lenne, azért mert mondjuk a mosást én intézem. Főzni pedig imádok, szóval az meg pláne nem teher.
2023. márc. 17. 14:01
 10/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha végez házimunkát, akkor no problem. Egyen csak otthon, legalább magadnak azt készíthetsz, amit akarsz.
2023. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!