Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » “Anyuci kicsi fia” pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Anyuci kicsi fia” pasit fogtam ki, vagy ez normális és változni fog?

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve vagyunk együtt a barátommal, a húszas évei elején ismertem meg, én még a gimi végén tartottam. Akkor még nem is furcsálltam, hogy a szüleivel él és ők látják el (főzés, mosás stb.)

Ma már viszont kereső felnőtt férfi a húszas évei közepén jár és bár összeköltöztünk, így én mosok, főzök rá, de ebédelni még mindig szinte minden egyes nap hazajár a szülőkori házába a szüleihez. Ahogy telik az idő egyre furcsábbá vált ez nekem, már többször szóvá tettem, amire az volt a védekezése, hogy ha most nem tölt velük minőségi időt, lehet később bánni fogja, ha már nem lesznek, illetve hogy mivel tanuló vagyok nem várja el tőlem, hogy minden nap ebéddel várjam haza (amit egyébként szívesen megtennék, ha nem is minden nap de az esetek többségében igen).

Annak örülök, hogy ilyen jóban van a szüleivel, de ez már kicsit sok nekem és leginkább attól félek, hogy nem fog változni a jövőben. Ugyanakkor meg “csak” a barátnője vagyok, szóval lehet nem kéne még ennyire előreszaladnom a jövőt illetően.


Kérlek a nagyon negatív és lekezelő stílusban írt hozzászólásokat ne küldjétek el, a többi véleményt viszont örömmel várom!

Köszönöm!


2023. márc. 17. 13:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
36%

Ahh nyugi, múltkor én is kiirtam egy kérdést tök normálisan, de így arc és név nélkül elkezdtek oltogatni úgy hogy semmit nem tudnak rolam/rolunk. Úgyhogy ezekkel ne foglalkozz, 100% hogy ezek az emberek a putrijukból osztogatják az életvezetési tanacsaikat :)


Szerintem ezzel egyébként nincs semmi baj, abban igaza van, hogy a szülők nem fognak örökké élni, inkább örülj, hogy jóban van velük. Szerintem az anya pici fia vibeot a saját otthonotolban erezheted, lrhet jobban meg kéne osztanotok a házimunkát, és nem simán elfogadni hogy te mosol főzöl.

2023. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
De igen, rohadtul zavaro. Mert meg olyan mintha etetne az anyja. Ha ennyire kotodo, biztos megoszt veluk mindent..rolad is. Es dontest se hoz nelkuluk, rolatok is. Szerintem tul sokan vannak ebben a kapcsolatban.
2023. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
12%

nem mondtam h semmi extrát nem nyújt, én kérdeztem, hogy mi az, amit ő nyújt, és kitértem rá, hogy ha azokat nyújtja, amiket példaként leírtam, az semmi extra egy kapcsolatban, mert az a normális.

De nyilván nem fogsz rá válaszolni ő mit nyújt neked, amitől annyira kölcsönös az a törődés, mert semmit nem tudnál mondani:)

2023. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%
Én mikor sokat dolgoztam étterembe jártam. Az miért jobb mintha anyám főzne ?
2023. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!