Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha depis voltam és nem vettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depis voltam és nem vettem neki fel, most mennyit vezekeljek ez miatt?

Figyelt kérdés

Nem egyszer esett meg mondjuk, hogy munkában pl nem telózom, de munka után meg úgy "kivagyok" a munkatársaktól, hogy majdnem sírok.

Az estém néha az hogy magamat rágom a napon, szomorkodom.

Ilyen állapotokban senkinek nem szoktam felvenni a teledont hanem pl könnyekkel zenét hallgatok, vagy álomba sírom magam.

Nem gyakori, de megesik.

Ezeket nem szoktam elmondani a páromnak, vagy akivel ismerkedem, mert soha nem is tudnak segíteni, és megesett olyan is hogy empátia helyett csak szánalmat lenézést kapok, mert a másikat meg pl imádják a munkahelyen és én vagyok a másik szemében a szerencsétlen szocializálatlan, nem sorstársak, nem lelkitársak, a mostani barátomnak is sok barátja van, munkahelyére nem görcsölve jár be, és terhelni sem akarom.

Megint elmúlt egy ilyen éjszakám, de sterintem most úgy megsértődött(vagy azt hiszi csalom), hogy mintha ignorálna is. írtam neki, hogy ne haragudjon nagyon rossz napom volt

Ezen kívül írogassak még, hívogassam még, keressem, kússzak másszak vezekeljek, vagy engedjem el?



2023. márc. 18. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/146 A kérdező kommentje:

De nem várom mástól te értetlen!

Pont ez hogy más nem is tud semmit nyújtani, nem is akarok màstól semmit olyankor, csak hagyjon békén.

Hogy létezhet ilyen magas értetlenség?

Eltünök.

Erre a gyk-n: szerintük panaszkodom a másiknak, a másiktól segítséget várnék, másokra terhelem magam.

Ez aztán az értelem.


A szakemberről meg írtam.

Nem elfolytani kell ha szomoru vagy, hanem megélni, és utána talpra állni.

Mondd már annak aki temetésen vagy hogy ne bőgj, vagy annak aki szakít, vagy annak akit megbuktattak nem vettek fel továbbtanulni vagy akinek nem sikerult a nyelvvizsgája hogy hülye beteg vagy menj pszichologushoz.

2023. márc. 18. 10:07
 22/146 A kérdező kommentje:
*temetésen van
2023. márc. 18. 10:08
 23/146 anonim ***** válasza:
100%
Senki se mondta, hogy ne bogj. Itt abban ertett mindenki egyet, hogy a masik is megerdemel egy uzenetet, hogy miert nem veszed fel a telefont, hogy ne aggodjon. De neked ez sem fer bele, mert az is rosszul esne, ha beken hagyna! Ez mar nekem is magas :-D
2023. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/146 A kérdező kommentje:
Erre irtam a 18.kommentem.
2023. márc. 18. 10:11
 25/146 A kérdező kommentje:

Képzeld már el.

Hiányzik neked az az érzés a képedbe, amikor sírsz, hogy a másik felől még fel is fordulhatsz? És csak saját maga számít neki, hogy ne aggódjon azon csalod e éppen?

Hogy a képedbe kapd azt, hogy nem érdekelsz? Legyen akkor bajod sírjál. De azért remélem holnap talizunk/k.félunk/bulizunk.

2023. márc. 18. 10:13
 26/146 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha a párod lennék, akkor én mit tehetek ilyenkor?

(Csak próbálom másik oldalról megközelíteni a kérdést.)


És hogyan lehet neked jelezni, hogy a másik melletted áll, és nem megvetni fog, hanem ugyanúgy elfogad ilyenkor is?

2023. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/146 A kérdező kommentje:

Na megint at értetlenség. Pont nem azt várom hogy körülöttem forogjon a világ mikor eltűnök. Eltűnni!

Senki nem ért magyarul, ez mit jelent?

Nem panaszkodom, nem terhelem a másikat, nem várok tőle semmit, de a közönyük még rá is tenne a fájdalmamra rendesen, ezért önvédelemből sem akarok semmi kapcsolattartást.


#28

Életemben egyetlen olyan kapcsolatom volt, ahol a barátom egyben sorstársam és lelkitársam is volt. Vele teljesen más volt minden, de sajnos pl a kémia nem működött bennem stb, rámentünk.

Azóta és élőtte egyetlen egy barátom nem volt még, aki lelkileg valahol az ami én.

Nem is várom el senkitől, tudok szerelmes lenni és szeretni lelkitársiasság nélkül is. Valójában teljes tud lenni nekem egy kapcsolat így is, hogy bajban nem számítok senkire. Nem várom el azt, hogy más is esetleg mimóza lelkű legyen, vagy azt, hogy osztozzon a fájdalmamban, vagy azt sem, hogy megértse, azt sem hogy átérezze.

Az meg hogy beszélni sem akarok szimpla önvédelem a közönyükkel szemben.

2023. márc. 18. 10:25
 28/146 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom, ő még azt hiszi, hogy felnőtt viselkedést várhat tőled, és nem tudja mire vélni a viselkedésedet.

Mondd el neki, hogy te felnőtt emberként esténkénti bömbikézéssel kezeled a munkahelyi problémáidat, ha nem veszed fel neki a telefont, akkor épp ez van. Ha megérti, akkor majd nem kell vezekelned. Ha nem, akkor meg nem lesz probléma belőle, legalábbis vele nem, majd a következő szerencsétlennel kezdődhet az egész újra. Időközben akár el is mozdulhatnál az általános iskolai szintről.

2023. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/146 anonim ***** válasza:
79%
28 vagyok. Kérdező, üzenetben lehet kérdezni?
2023. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/146 A kérdező kommentje:

A problémákkal az egyedül megküzdés, pont hogy felnőtt viselkedés.

Amikor senki nincs melletted egyedül mész át mindenen egyedul egyedül sírsz, egyedül oldod meg és nem hagyod hogy közben bántalmazzanak a közönnyel, vagy azzal, hogy leszarnak, vagy a közhelyekkel, vagy pl itt, hogy belédrúgnak.


Hanem keresztülviszed az egészet és felállsz.

Ennek stádiumai vannak. És van a sírós rész is.

2023. márc. 18. 10:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!