Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jogom elvárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogom elvárni, hogy segítsen néhány kiadásban most, hogy kevesebbet keresek?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint 5 éve vagyunk együtt, nálam lakik, hitel mentes házban, én járok a saját autómmal a munkahelyeinkre, amit én tartok fent. Most úgy alakult, hogy ő majdnem dupláját keresi a fizetésemnek és lenne egy kb. 60ezres kiadásom(arckezelés, új ruha, ami fontos lenne) és ha minden szükségest befizetek/megveszek akkor be kell látnom, hogy ezt most nem engedhetném meg magamnak. Mondtam neki, hogy mi a helyzet, de egyáltalán nem ajánlotta fel a segítségét, pedig most sokat jelentene. (nem kell fizetnie rezsit sem, semmit, az élelmiszert és a benzint felesben fizetjük kb.) Én rosszul gondolom, hogy ennyit azért megtehetne értem? Vagy nálatok egyáltalán nincs ilyen?

2023. márc. 29. 22:22
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
30%

Láttam már karón varjút.

Nőt aki állandóen szapulta előző férjeit, mondván minden az övé, mindent ő teremtett meg. Hónap közepére mindig nullán volt. Fuxom tele lett vele. Otthagytam. Ahogy tették előző férjei is, távozván a fogkeféjükkel.

2023. márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%

17


"az élelmiszert és a benzint felesben fizetjük"

2023. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
Na akkor kérsz lakbért meg a rezsi felét.
2023. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%
Ez nagyon gáz kapcsolat és az illető valóban egy élősködő. Ezek után, ha ad ha nem, elhagynám. Mert mindíg is kihasznált, és eszében sincs viszonozni. Keress valakit, akinek fontosabb vagy. Szerintem.
2023. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a párod sem korrekt, mármint a kapcsolatotokhoz a hozzáállása, mert egy élősködő... de megmondom őszintén, azt sem értem, hogy az arckezelés miért olyan rohadt fontos, hogy ezt ki akarnád fizettetni vele. Meg kell tanulni azt, hogy valamire egyszerűen nem telik. Nyilván van olyan eset, amikor illene besegítenie, de azok a tényleg fontos dolgok - számlák, gyógyszer, halaszthatatlan gyógyászati kezelések.
2023. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#25 "azt sem értem, hogy az arckezelés miért olyan rohadt fontos"


Közöd?Azt sem firtatod, hogy a pasija mire költötte azt a pénzt, amit 5 év alatt a kérdezőn élősködve megspórolt.A kérdezőnek van pénze, arra nem telik már neki, hogy mindent ő fizessen, ezért nem jut neki saját magára.


Jól mondod, tanulja is meg a kérdező pasija, hogy az élet pénzbe kerül és nem telik akármire.Nyugodtan fizethet most már a ház fenntartásáért.

2023. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező egy naiv,buta nő akit éveken át csak kihasznàltak.és persze hogy nem segít a pasi mert nem is szereti.ez aztán a kapcsolat... biztos aranyból van a farka , vagy isten tudja miért kell ilyen élősködő a kérdezőnek.rég kirúgtam volna ilyen tuskót.
2023. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha van meg hely akkor nagyon szivesen bekoltoznek harmadiknak, en sem akarok rezsit fizetni:D
2023. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem meg kamuzik a kérdező. Azt írja HÁZA kocsija melója van , mindent ő áll, az embere csak a kajába meg benzinbe szál be + a "rönójelbe" ⟨⟩ :)

Akinek háza van az tudja bármerre legyen az ingatlan, x összeg alatt az putri csak afelett ház, ráadásul bárhogy fel van újítva mindig csinálunk, költünk rá.

Ugyan ez van kocsinál is , hacsak nem új és garanciás, mindig költünk rá.


Írnám, hogy lehet ezek a költségek viszik el a pénzét, de akkor meg pont nem kellene kitartani valakit még pluszban.


Tehát akkor elvileg lenne lóvé. De azt írja nem tud felköhögni 60 ezret arcizére meg ruhára.


60k milyen arckezelés fér bele?+ ruha? Valami kozmetikai, vagy apró szépészeti beavatkozás, esetleg(gagyi) a legolcsóbb szemöldök tatto pl., a ruha része meg ha márkás akkor nem sok minden fér bele, ha nem kell márka 10 zsák duris cucc. :)

Mindegy, ha igazat is írsz lehet az emberednek is aranyból van hancur...

akkor is te vagy az ostoba.

Ha igazat írsz egyike vagy azon kevés nőnek akinek lenne pénze de simán hagyja kihasználni, magát. És ha ez már 5 éve így megy akkor, ne szomorkodj, másik partner aki olyan stílusú mint a mostani, ugyanezt csinálja majd veled. Hogy miért? Azért amiért a reklámba is mondják " Mert megérdemled"

2023. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nálam nem lakna olyan here, akinek már a rezsi felét derogál kiperkálni...
2023. ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!