Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jogom elvárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogom elvárni, hogy segítsen néhány kiadásban most, hogy kevesebbet keresek?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint 5 éve vagyunk együtt, nálam lakik, hitel mentes házban, én járok a saját autómmal a munkahelyeinkre, amit én tartok fent. Most úgy alakult, hogy ő majdnem dupláját keresi a fizetésemnek és lenne egy kb. 60ezres kiadásom(arckezelés, új ruha, ami fontos lenne) és ha minden szükségest befizetek/megveszek akkor be kell látnom, hogy ezt most nem engedhetném meg magamnak. Mondtam neki, hogy mi a helyzet, de egyáltalán nem ajánlotta fel a segítségét, pedig most sokat jelentene. (nem kell fizetnie rezsit sem, semmit, az élelmiszert és a benzint felesben fizetjük kb.) Én rosszul gondolom, hogy ennyit azért megtehetne értem? Vagy nálatok egyáltalán nincs ilyen?

2023. márc. 29. 22:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%
Basszátok meg, sok hülye van itt, aki szerint nem kérte eléggé, meg nem kérte jól, meg ha eddig megfelelt így is akkor most mit rinyál? Tényleg ennyi hülye szaladgál közöttünk? Félelmetes.
2023. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

31.

Hát tényleg elég ostoba volt a hölgy, ha 5 évig kéregette akár- milyen szépen is ,hogy változzon.(hacsak nem valami, "kerítőre " gondolsz)

Egyébként , ha létezik az a csávó akkor a férfi nem szégyene ő is.

Én egyébként vonzalom, szerelem ide-oda, ha valami problémám van 1x max 2x mondom el aztán viszlát. (egy alkalommal voltam talán szerelmes)

Én az örök agglegény életformát választottam. Nincs problémám , ha az aktuális hölgy anyagi segítséget kér, de az legyen ésszerű.

35/F

2023. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!