Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jogom elvárni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogom elvárni, hogy segítsen néhány kiadásban most, hogy kevesebbet keresek?

Figyelt kérdés
Párommal már több mint 5 éve vagyunk együtt, nálam lakik, hitel mentes házban, én járok a saját autómmal a munkahelyeinkre, amit én tartok fent. Most úgy alakult, hogy ő majdnem dupláját keresi a fizetésemnek és lenne egy kb. 60ezres kiadásom(arckezelés, új ruha, ami fontos lenne) és ha minden szükségest befizetek/megveszek akkor be kell látnom, hogy ezt most nem engedhetném meg magamnak. Mondtam neki, hogy mi a helyzet, de egyáltalán nem ajánlotta fel a segítségét, pedig most sokat jelentene. (nem kell fizetnie rezsit sem, semmit, az élelmiszert és a benzint felesben fizetjük kb.) Én rosszul gondolom, hogy ennyit azért megtehetne értem? Vagy nálatok egyáltalán nincs ilyen?

2023. márc. 29. 22:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%

#10 Ez a baj, hogy mi beszélgetünk róla, várjuk meg, mit ad hozzá a kérdező szerintem!

"Mondtam neki, hogy mi a helyzet, de egyáltalán nem ajánlotta fel a segítségét"

Te ebben azt látod, hogy jól értelmezi a kérdező a helyzetet? Segítséget kért úgy, hogy arcizélést meg ruhát emlegetett? Ez mióta szól rezsiről, megélhetésről, közös kasszarészről?

2023. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
6%
Bocs, helyesbítek, dehogy kérte a segítséget, csak elvárja. Nem csoda, hogy nem tudja értelmezni az arc, még nekem is nehezen megy valamennyire kibogozni.
2023. márc. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

#11 Neked, mint felnőtt embernek nem egyértelmű, hogy rezsit kell fizetni?Ó, dehogynem.Nem tűnne fel, hogy soha nem fizettél, mióta a pároddal laksz?Gondolom tisztában lennél vele.

A kérdező pasija tudja, hogy kevesebbet keres most már a kérdező, emellett a kérdező udvariasan jelezte, hogy pénzre lenne szüksége.Erre mit csinál a pasija?Le sem szarja.

Neked nem lenne egyértelmű, hogy adsz ilyen esetben a nődnek pénzt, mivel hogy eddig még a rezsidet is a csajod fizette?Tök mindegy mire kell neki a pénz.

2023. márc. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
89%
#12 Még jó, hogy elvárja.Az bezzeg nem tűnik fel, hogy a pasi még a rezsi rá eső részét sem fizette soha.
2023. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem fizeti a rezsi felét? Nekem ehhez nem lenne pofám.
2023. márc. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%
Érdekes 5 évig megfelelt minden, mostmár nem, ez miért van?
2023. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a rezsibe nem fizet, de az autó fenntartásába vagy tankolásába se.

Kérdező, vedd már észre, hogy a pasi csak kihasznál! Te lassan csórósodsz, ő meg egy lakás árát eltette az 5 év alatt.

Persze, lehet ezt másképp. Például megmondod, hogy te innentől buszozol vagy mész egy kollégáddal, oldja meg ő is a bejárást, elmondtad a netet meg a tévét, mert csak a villanyt és a vizet tudod befizetni, és ebben a következő két hónapban leginkább vajaskenyér lesz, mert te ennek a felét tudod állni.

Az a jó a felezgetésben, hogy pont azon a színvonalon tudtok élni, mint a pàr csóróbb tagja.

2023. márc. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy jelen árak mellett már nem jössz ki a pénzedből. Mostantól el kell osztanotok a költségeket és kész.
2023. márc. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű, ne arckezelésre meg ruhára kérj pénzt-arra én se adnék-hanem kérd el a rezsit! Eddig is kellett volna, de akkor épp itt az ideje! Ez csak az anyagiak átcsoportosítása.

"Drágám, kérlek fizesd ki a rezsi felét és vásárolj be a hétre, mert lenulláztam magam." Ennyi. Semmi köze hozzá, hogy van még pénzed, de az ruhára kell.

2023. márc. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
18%
#19 Ezt mondom én is, de pont ezt nem fogják fel. Nyilván én adnék, de nem is hozzám jött oda arckezelésről halandzsázni az, aki átment már néhány rostán, mire azt mondtam, hogy ő az. Húsz éve kommunikálok a feleségemmel egyszerűen, ember módjára, és ő is kezdetektől azon van, hogy variálás nélkül vázolja, mit akar. Hiszem, hogy a nők minden elveszettségének elsődleges oka, hogy esszében próbálnak kérni is meg utasítani is. Vannak ennek technikái, könnyű egy könyvet találni róluk, semmi nehéz nincs a szokásaidba építésüknek. Csak észre kell venni a problémát, felmérni a súlyát, és megfelelő odaadással változtatni a nehézfegyvereden: önmagadon.
2023. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!