Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a párkapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a párkapcsolatnak, ha úgyis vége lesz? Utána meg egy életen át depressziós lesz miatta az ember.

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 15:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Ezt nem csak magamon látom, hanem másokon.. Az emberek könnyen eldobják egymást, lecserélik a párjukat másra, bármiféle szívfájdalom nélkül. Nem ragaszkodnak egymáshoz. Nem lehet megbízni a másikban


Kb mint ha tényleg csak unaloműzés lenne a másik társasága, érzelmek nélkül.

2023. márc. 30. 20:19
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Akkor légy boldog a pénzeddel és csókolgasd.orvosi eset vagy...
2023. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Megcáfolni nem tudod. De is könnyedén megválnál a párodtól
2023. márc. 30. 20:34
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Hát ez nem igaz és ebből az is következik hogy más is így gondolja

2023. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én utoljára 14 évesen voltam boldog.
2023. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem is nem rég lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. Egyik nap még azt terveztük hova megyünk nyaralni, meg étterembe romantikáztunk. Másnap meg már szakítottam mert kiderült, hogy hatba szúrt, titkolózott, hazudott és nem tisztelte a határaimat. 5 év eltűnt 15 perc alatt. Úgy érzem már sose fogok tudni megbízni senkibe.
2023. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!