Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van a párkapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a párkapcsolatnak, ha úgyis vége lesz? Utána meg egy életen át depressziós lesz miatta az ember.

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 15:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

#10


Hajrá! sok sikert.


De ne másokat akarj győzködni arról, hogy mi a legjobb.

2023. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ez ilyen sajnos,ide illik az az obszcén klisé hogy minek eszel ha úgyis kisz@rod. A kockázat és a rizikó nem kerülhető el 100%-ban soha,ezt el kell fogadni.
2023. márc. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

10 ha tudnád, hogy a karriered, a megitélésed még ingatagabb, mint egy kapcsolat..


Ne legyél ennyire gyenge, inkább a rugalmasságodon, magabiztosságodon dolgozz.

2023. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi buktatója a karrierhajhászásnak hogy igen, annak tényleg sosincs VÉGE. Pont ezért van ez hogy a "gazdagok nem boldogok". Mert a legtöbb gazdag ember azért lesz gazdag, mert a vagyon gyarapítás az életük értelme, márpedig abból mindig lehet több, így sosem lesz az hogy "na mostmár boldog vagyok mert elég gazdag vagyok".
2023. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
nem tudom.
2023. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz kérdező, az által az életnek sincs értelme....babakor - gyerek - tini - nagykorú - 20-30-40 éves....elkezd lassan idősödni....50...60 már nyugger vagy, 70 vén trotty ....és hamarosan az életednek vége.


Ha szerencsés vagy 20-50 között megéled a legszebb éveidet.


De neked lehet, hogy nem lesz olyan szerencséd...


Valamit kezdj magaddal, mert ilyen hozzáállással és élet-értelmezéssel nincs sok értelme az életednek.

2023. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én örökké fogok élni. Egy örökkévalóságon át élvezni fogom a pénzt és a hatalmat. Én több vagyok annál, mint hogy a többi halandó sorsára lépjek és meghaljak. Nem, az én életemnek sosem lesz vége.
2023. márc. 30. 17:06
 18/26 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Mégis itt sipákolsz a gyakorin he 😂😂😂
2023. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik, hogy az ember első körben egyedül is boldognak kéne hogy érezze magát, sokan amúgy nem is keresnek párt mert boldogok egyedül, ez a mi értelme kérdés, most egy csalódás beszél belőled, amikor is jellemző tulajdonsága az embernek hogy gyakran olyat mond vagy ír, amit valójában nem gondol komolyan, csak kell az embernek egy mumus amin moroghat és amire ráfoghatja, hogy minek ha úgyis megcsalnak, minek ha egy idő után úgyis szakítunk és stc mondat mumusok az éppen aktuális nyűgös ember ismérve, van aki tapló is ilyenkor és kivetít köze nincs emberekre dolgokat, amikhez azoknak az embereknek semmi de semmi közük. Azok meg kamilláznak, hogy ő neki meg mi a problémája?


A pénz se a karrier se a dicsőség sem örök. A tudás az igen, mert az embertől függetlenül is megmarad.

2023. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
* stb.
2023. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!