Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az egész? Mit tegyek? E...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész? Mit tegyek? Egy kívülálló talan jobban atlatja mint én...

Figyelt kérdés

Megprobalom röviden összefoglalni a problémát.

Mar feltettem pár hete egy kérdést ezzel a férfival kapcsolatban de azóta sokat változtak a dolgok .

Tehát:


Én, 28 éves nő vagyok, egyedülálló anya, külföldön élek.

Látszik rajtam hogy anya vagyok de szerintem még mindig egy csinos és ápolt no vagyok.

1.80 magas, 73 kiló, hosszú barna hajam van ,barna szemem ,mindig jó illatom van ,szép ruháim... csak hogy kB el tudjatok képzelni.


December közepén megismerkedtem egy műszaki tervezovel, tehát nem egy buta férfi.

O 43 éves, van egy fia aki Ausztráliában el ,és kB 2 évente látja.

KB 1.75 magas ,43 éves, pocakos, dohanyzik, semmi extra nincs rajta... talán az egyetlen ami kimondottan szép az a kék szeme.


Tehát,megismerkedtunk ,en is sok hibát elkovettem már az elején, csúnyán beszéltem vele,azt hiszem sok is volt minden ,egyből razuditottam a gyereket ( 4 éves) és sokat veszekedtunk.

Majd megbeszeltuk hogy legyen barátság extrákkal amíg nem tisztul ki hogy melyik úton is menjünk....

Ez kB 1 hónapig tartott ,nem szexeltunk nem talalkoztunk mással. Az összes tarsker3sorol törölte magát de nekem.nem volt megfelelő a helyzet és a veszekedések során odáig fajult hogy nagyon nagyon csúnya szavakkal illettem őt.


Ezért ő kB 1 hónapja szakított és nem sokkal később új no jelent meg az életében.

Állítólag vele sokkal jobban össze illik, tisztelettudo, több a közös bennük mint köztünk, például közös hobbik ,érdeklődés stb ....


Mégis amióta együtt van azzal a nővel, egyfolytában keres.

Ha nem keresem ,ö ír.

Napi kontaktusban voltunk .

Azt mondta hogy a másik not szereti de nem szerelmes meg bele ,viszont vele minden sokkal nyugodtabb nincs annyi drama mint velem.


Tegnap este talalkoztunk, és még mindig izzik köztünk a levegő.

2 órán át beszélgettünk, majd haza ment.

Utána írt hogy milyen szép vagyok ,jó volt látni és hogy az új barátnőjével abszolút nincs meg köztük az a fajta kémia mint ami köztünk van .


Ma reggel írt hogy szeretne eljonni hozzám délelőtt mielőtt Németországba utazik . ( 3 hétre üzleti út)

Tehát eljott, szexeltunk kétszer is, reggeliztunk majd elindult.

Azt mondta hogy el fogja mondani a másik nőnek hogy mit tett .


Teljesen össze vagyok zavarodva.

Írtam neki egy üzenetet hogy lehet hogy nem volt helyes amit tettunk, sőt....

És hogy gondolja át hogy mit szeretne és az alapján döntsön.

Azt is elmondtam hogy ha engem is valasztana, nem tudnék többet hinni neki hiszen az állítólagos " tokeletes" barátnőjét is megcsalta velem 5 hét után

Nem tudnék bízni benne .

Valami olyasmit is említett hogy a nővel nyitott párkapcsolatrol is beszeltek de még nem igazán egyeztek meg róla hogy mi legyen köztük.

Mondtam hogy ha nekik az úgy jó, tegyek azt de nélkülem.

Én nem leszek a 3.


Mindenki mindenkivel?

Undorító dolog .

Semmi tisztelet nincs benne sem irántam sem a másik nő iránt, sőt az ilyen ember magát sem tiszteli.

Utána panaszkodik hogy elege van mindenből, meg mennyire stresszes ez az egész...

Hát akkor talán nem kellene egyszerre 5 nővel lenni .


Annyira össze zavart hogy jelenleg nem igazán tudom hogy én mit akarok .

Kedvelem, a szex sem rossz vele de nem bízok meg benne és félek hogy újra és újra elhagyna.

Azt hiszem csak az időmet vesztegetem vele.


Azért még megvarom hogy mit válaszol, mit gondol ,mit szeretne és az alapján döntök.


Ti mit gondoltok?



2023. márc. 30. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
100%

40/40

Nem tűrném el az biztos!

Örüljön neki nem kapott 2 sallert!

Nem Borderes a kérdező véletlen?

2023. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

41

Nekem is megfordult a fejemben.

2023. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
De az vagyok
2023. ápr. 3. 21:15
 44/67 anonim ***** válasza:
100%
:-(
2023. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:

Még csak ma kezdodott a háború.

Azt mondta hogy kövér vagyok ( 1.80 cm ,73 kiló) és lóg a mellem


Na nekem sem kellett ennél több.

Megmondtam hogy ő meg 1.73 cm ,hatalmas hasa van ,10 cm penisz,budos mint egy állat, vékony lábak, Mazda 3as autó stb....


Fenyegetesek, azt mondta feljelent..megy a műsor.

Undorító

Hogy beszélhet egy férfi egy nővel így?

O kezdte

Undorító, kövér,logó mellű vagyok...

Érdekes mégis én kellettem...

A barátnője szebb stb

Kész cirkusz

2023. ápr. 3. 21:42
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű veled tudod?
2023. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:

Tudom ,sajnos .

Csak tudjátok már így is néha olyan bizonytalan vagyok.

Mert igen ,magas vagyok ,hatalmas a mellem és nem tulzok, tényleg óriási, hosszú a hajam ,olyan Mia Khalifa típus vagyok ,viszont sok dolog van rajtam ami tényleg nem túl vonzó. Narancsbor, nagy az orrom ,nagy a hasam stb...


Sok vitam volt már az életben de ilyennel még nem találkoztam aki ennyire gerinctelen hogy a szakítás után szó szerint elmond mindennek. Az összes negatív külső tulajdonsagomat felsorolta. Ez milyen jellemre vall ?


Még mindig nála 5 számmal felette állok ,narancsbor ide vagy oda.

Talan ezert is faj hogy egy maga fajta ápolatlan senkiházi így beszél velem

De legalább pontot tett az i-re.

Ezek után inkább meghalok minthogy vele legyek.

Tudom hogy neki is rosszul esik amiket mondtam, de ő kezdte

Erre a szintre sose sullyedtem volna.

2023. ápr. 3. 22:07
 48/67 anonim ***** válasza:
62%

Csak úgy rád irt ezekkel a dolgokkal?

Miért sejtem úgy, hogy nem ő kezdte?

2023. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:

Megkerdeztem hogy azok után hogy testileg kihasznalt, mit gondol hogy ki ő, George Clooney hogy letilt whatsappon?

Majd válaszolt hogy én ki vagyok Angelina Jolie ?

Ezen még mosolyogtam.

Azután valamiért eldurvult a helyzet pedig tényleg nem mondtam semmit és elkezdett megbantani

2023. ápr. 3. 22:24
 50/67 anonim ***** válasza:
74%

Jézusom... Basszus állj már le, futsz tényleg egy szerinted szar pasi után aki még csak fel sem vesz?!

Semmi büszkeség, semmi tartás?

Nem kellesz a pasinak de rá írsz provokálni, hátha figyel rád?

Csúnya dolog volt amiket mondott, nem kellene így beszélnie egy nővel, pláne ilyen labilis nővel nem, de valahol te könyörögtél a figyelemért, hát ne haragudj, de megkaptad.

2023. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!