Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalás az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalás az hogy a férjem eljár bulizni a nő munkatársával?

Figyelt kérdés

Már egyszer ott akart aludni nála mert , hogy nem tud hogy hazajönni a munkából. Azóta már voltak közösen bulizni a munkatársaival

De mennyire normális hogy úgy megy el hogy csak a nő munkatársa van plusz annak a barátnője,testvére?

Mert ő azt gondolja ezzel semmi probléma nincs,én másképp látom.



2023. ápr. 2. 03:48
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
88%

30:

Nyilvánvaló hogy nőként elvégzi a házimunkát, ha nem akar koszban, mocsokban élni. És az is nyilvánvaló hogy közben a kedves férje emberi, sőt női mivoltában alázza meg azzal hogy bulikázik egy másik nővel, annak ellenére, hogy a kérdező megkérte hogy ne tegye, mert ez neki rosszul esik.

Egy feleségnek szerinted mindent el kell tűrnie, szépen csendben?

Ha neki ez lelkileg rosszul esik, akkor is kussoljon?

A kérdező felajánlotta kompromisszumként hogy ő is menne, de a férj nem akarta! Vajon miért?

2023. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az a helyzet, hogy én sokszor eljártam a férfi kollégáimmal sörözni, és semmi se történt. Viszont sose aludt senki senkinél sem. És ha nem ilyen kollégákkal közös sörözés volt hanem házibuli, akkor hívtam a barátnőt is, ahol volt. Nem olvastam végig itt mindent

Szóval alapvetően ez az ottalvás dolog ami, gáz. Ha pasi buli után velem alszik, akkor nem aludni jön

2023. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű hogy dugja őket,te buta naivka...
2023. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
15%

ma 11:02


Miért lenne nyilvánvaló? Ne vetítsd ki légy szíves a szexizmusodat a kérdező férjére.


"a kérdező megkérte hogy ne tegye"


Ezt hol olvastad? Egy csomó mindent beleláttok a kérdésbe, ami nincs benne. A kérdező csak annyit írt, hogy a férje eljár bulizni egy kolléganőjével, mást nem. Nem írta, hogy ki végzi a házimunkát, nem írta, hogy milyen gyakori a bulizás, nem ír semmi olyat, amit ideköltöttetek.

2023. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

JuJo, ajanlom figyelmedbe:


“ 2/34 A kérdező kommentje:

Mert nem akarja hogy menjek”


Itt olvastuk, a masodik hozzaszolasban. Nekem ez a mondat azt jelenti, a ferj nem akarja, hogy a felesege (azaz a kerdezo) veluk tartson. Felmerul a kerdes, hogy miert?

2023. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
18%

ma 14:43


Ebben hol szerepel, hogy a kérdező megkérte, hogy ne csináljon ilyet, és hogy rosszul esik neki?

2023. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó,te agyatlan ez egyértelmű... persze neked nem....
2023. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként én azt nem értem, hogy hová tűnt a kérdező, és miért nem reagál a válaszokra (ha már feltett egy kérdést)?
2023. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

nem gondoltam hogy ilyen sok válasz érkezik.Köszönöm az összeset.

Igen mondtam neki hogy ez nekem rosszul esik ne csinálja ,mert forditott helyzetben ő sem örülne neki. Ha én eddig elmentem csak a barátnőmmel sétálni már magyarázott hogy ne menjek maradjak otthon vele inkább.

A telefonunkom be van állítva a lokátor tehát látom hogy merre jár és ő is látja hogy én merre.Így bukott ki ez az ott alvós dolog is.

Probáltam vele megbeszélni de persze én vagyok a hibás hogy korlátozom és nem hagyom “kikapcsolódni”. Mióta ezen a helyen dolgozik nagyon megváltozott minden értelembe nem foglalkozik velem egy cseppet sem,de a “barátokra” van ideje meg kedve. Nekem igazából ez a legnagyobb problémám,hogy ha itthon van fáradt nincs kedve semmihez depressziós de ha a munkatársakról van szó akkor már nincs semmi baja elszórakozik velük.

2023. ápr. 2. 18:02
 40/60 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te is szórakozz és bulizz a férfi munkatársaiddal.
2023. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!