Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalás az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalás az hogy a férjem eljár bulizni a nő munkatársával?

Figyelt kérdés

Már egyszer ott akart aludni nála mert , hogy nem tud hogy hazajönni a munkából. Azóta már voltak közösen bulizni a munkatársaival

De mennyire normális hogy úgy megy el hogy csak a nő munkatársa van plusz annak a barátnője,testvére?

Mert ő azt gondolja ezzel semmi probléma nincs,én másképp látom.



2023. ápr. 2. 03:48
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem nincsenek olyan férfi munkatársaim akikkel eltudnék menni. Sok barátom sincs igazából akik vannak azokkal se nagyon tudok elmenni,mert messzebb laknak vagy nem érnek rá sokszor.
2023. ápr. 2. 18:12
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pali nyíltan hülyének néz ugye tudod?
2023. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező. Mennyire van tisztában a férjed azzal, hogy nem örülsz annak( jogosan), hogy eljarkál csajokkal bulizni? És ez milyen gyakori dolog? Ilyenkor közli h megy, vagy megkérdi mit szólnál ha...?
2023. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Eléggé tisztába van,párszor összevesztünk már ez miatt hogy nem tartja tiszteletbe hogy nem szeretném hogy elmenjen. Mivel nem rég óta dolgozik ezen a helyen még csak 2x fordult elő. De nem megkérdezte hanem közölte hogy ő megy mert várják nagyon.
2023. ápr. 2. 21:52
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem cuccolhatna hozzájuk ha aazt mondaná h én ne menjek, meg ott alszik, meg ilyesmi. A válópert én intézném, nehogy "elfelejtse"
2023. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező, 43as vagyok ismet. Ha ez így van, a ferjed teljesen alkalmatlan egy kapcsolatra. Es most arrol beszelek, ha nem csal meg. Nincs ilyen, hogy így viselkedünk a másikkal. Vagy nagyon fiatal es azert idiota, vagy egyszerűen egy önző kihaénnem ösztönlény, akinek a te érzéseid nem számítanak. Akkor is el kellene hagynod ha nem csal, mert egy ilyen személyiségű ember megmérgezi a házasságot.

Egyszerűen egy kis senkiházi szar alak.

Ha netan megcsal ( az alkoholos ketszemelyes bulik okoznak spomtan összegabalyodást), akkor meg egyértelmű a válás. Remélem még nincs babátok.

2023. ápr. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

30 éves én 23

Nem iszik alkoholt egy kortyot se szóval alkohol miatt biztosan nem csal meg.

Ezt mondom én is neki hogy sajnos nem tudja felfogni mivel jár egy házasság , itt már vannak “szabályok” nem úgy van mint ha szingli lenne az ember. De szerinte túl reagálom és mindig azt mondja hogy lekorlátozom,és hogy “nem lehetnek barátai?”

2023. ápr. 3. 08:25
 48/60 anonim ***** válasza:
93%

Ismet előző vagyok. Ezek szerint elmondtad ertelmesen neki, ő nem érti es n így latja. Ezzel bezárult a kör. Azt a kerfést tedd fel magadnak, akarsz-e egy ilyen embert. Ha igen, törődj bele abba, h sosem leszel neki annyira fontos, h figyelembe vegye a te erzeseidet is. De ezt ugy gondold át, h hosszú távon akarod-e. Ha pedig nem, hagyd el. 23evesen lesz majd olxan valaki, aki felfogja miről szól egy kapcsolat, és hidd el, boldogabb leszel.

Ez az en véleményem.

2023. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen nincs sok esze, neked több van, jobbat érdemelsz!!

Szerintem megcsal, ne haragudj. Pl ő nem iszik, a lányok isznak, simán lehet szex... Intézd a válást, mert ez meghökkentő sztori...

2023. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

" én 23"


Ja, hogy így? AKkor előtted az élet, keress egy normális férfit.

2023. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!