Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalás az hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalás az hogy a férjem eljár bulizni a nő munkatársával?

Figyelt kérdés

Már egyszer ott akart aludni nála mert , hogy nem tud hogy hazajönni a munkából. Azóta már voltak közösen bulizni a munkatársaival

De mennyire normális hogy úgy megy el hogy csak a nő munkatársa van plusz annak a barátnője,testvére?

Mert ő azt gondolja ezzel semmi probléma nincs,én másképp látom.



2023. ápr. 2. 03:48
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem türd el hogy csal, idióta...
2023. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
84%

28-as, Nincs igazad, és nem kell a bullshtelés.


18 elmúlt, nem a gyerekem, ha meg akarja dugni a kollégáját, egészségére, én meg eldöntöm, kell-e ez nekem.


Elég szomorú, hogy te még itt tartasz, hogy emberi norma, etc. Kamaszként megtanultam, hogy a másik ember viselkedéséért nem vagyok felelős, és ha ő le akar szrni vagy megcsalni, meg fog. Ez van.

Én eldönthetem, hogy akarom-e magamnak az ezzel járó mindent, vagy sem.

2023. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

52. Melyik részében nincs igazam?

Abban, hogy a 18+-os ember nem csinálhat azt, amit akar, vagy abban, hogy léteznek emberi normák? Ebből a kettőből melyik a bullshit?


Ami azt illeti, épp te beszélsz mellé. Senki nem állított olyat, hogy a kérdező ne dönthetne. A hozzászólásomban kizárólag arra reagáltam, hogy a felnőtt lét senkit nem jogosít fel arra, hogy azt csináljon, amit akar.


Ez meg egyenesen vicc: "Elég szomorú, hogy te még itt tartasz, hogy emberi norma, etc". Bocs, de felnőttként mégis hol kéne tartanom?


Összevissza süketelsz olyasmikről, amik fel sem merültek. Az eredeti kérdés pedig így hangzott: Normális-e... Erre jött az a válasz, hogy nem, egy házasságban ez nem normális. Lehet csinálni, csak akkor nem kell házasságot kötni. Ha mégis megtetted, akkor az jár bizonyos fokú felelősséggel.

2023. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Gondoltam írok hogy azóta mi történt.

Megpróbáltam vele megbeszélni mégeegyszer hogy változtasson a viselkedésén és fejezze be ezt a találkozgatást a kolleganőjével.Persze nem nagyon érdekelte amit mondok,mondtam hogy akkor döntse el hogy valtoztat vagy elmehet.és elment . És azt mondja hogy még neki kell idő átgondolni a dolgokat mert hogy megbántottam, de hogy szeret.

Szerintem csak ki akarja magát szórakozni aztán mint ha mi sem történt volna vissza akar jönni

2023. ápr. 5. 23:11
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne fogadd vissza. Ez az ember 30 évesen nem fog megváltozni soha. Ha szeretne, akkor veled együtt menne bulizni, veled aludna buli után, és nem alázna meg ezerszer azzal, hogy megcsal, és még ő mondja, hogy te megbántottad.

Keress inkább egy becsületes embert. Soha ne fogadd vissza. Kérlek, hallgass ránk, annyi sokan írtuk, hogy ez az ember nem hozzád való, nem szeret téged. Keress valaki becsületeset, hűségeset!

2023. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Ohh kérdező, wz olyan lehangoló. Sajnálom h egy ilyen önző idiótát fogtál ki. Ezzel is csak manipulál téged. Én ffi vagyok, mégis azt mondom, a tisztességnek és az irántad való tiszteletnek, szeretetnek a nyoma sincs ebben az emberben. Ö ilyen típus, vagy beletörődsz és így élsz vele, vagy veszel egy nagy levegőt, és nem engeded vissza soha többet, bárhogyan ígérget vagy esküdözik majd.
2023. ápr. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Cukimuki, meg te bantottad meg ot. Paros labbal rugnam ki. Ha most visszafogadod, ugyanugy meg fogja tenni ezt ujra es ujra.
2023. ápr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon kedvesek vagytok.❤️ Csak nagyon nehéz így ezzel egyedül megbírkózni a barátaim is távol vannak tőlem, és akármilyen akkor is szeretem 😢 17 éves voltam amikor összejöttünk nekem ő az első igazi szerelmem valószínűleg ezért is nehéz nagyon.
2023. ápr. 7. 08:24
 59/60 anonim ***** válasza:
93%

Ugy sajnálom, kérdező.

Korabban ommentetem ide neked. Elszorult a torkom ettól, amit most írtál. És már nincs is mit mondamom. Talán annyit, hogy az elet oly sokszor igazságtalan. 😭😭😭

2023. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom nagyon, de most erősnek kell lenned és nem szabad visszaengedni az életedbe. Te még nagyin fiatal vagy, rengeted lehetőség van előtted, ne pazarold egy ilyen férfira az időd, energiád.

Ő úgy van most vele, hogy egy kicsit nézelődik még a halpiacon bulizgat, szabadon csajozgat aztán ha egyikkel sem jön össze "nincs ló, jó a szamár is" alapon vissza megy hozzád. Ne hagyd hogy hülyének nézzen, biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal többet érsz. Kitartást!

2023. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!