Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?több lent

Figyelt kérdés
a párom nagyon féltékeny típus egy ideig csak abba szólt bele hogy mit tehetek ki a facebookra-instagramra.kik lehetnek ismerőseim kikkel irhatok .most már az is baj ha sminkelek ami már engem is idegesít a kedvéért nem posztolok képeket magamról és nem írok egy pasival se de a sminkelésen nem fogok változtatni ,nem az a kicsit féltékeny hanem az a nagyon aki azt hiszi hazudok neki csúnyán beszél velem nem enged dolgokat folyton megvádol hogy biztos mutogatom magam másnak .párszor kb 4honapja még is kitettem egy képet és abból is cirkuszt csinált jelenleg (15ezer követőm van insta+facebook és pár tiktokon is akad)ezeknek 90százaléka férfi ami szintén zavarja de mivel sokáig gyűjtöttem a követöket.tény hogy vannak férfi barátaim stb de nem hinném hogy hűtlen típus vagyok.párszor megütött ezért (arc,fenék).én 19vagyok ő 50én a lány ő a férfi és ő zsidó én nem .amúgy nem élünk együtt szoktunk talizni normálisan meg minden.

2023. ápr. 8. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg ez a korkülönbség kiütközése. Én 30 évesen sem értem már annyira ezt a Tiktok/Istagramm dolgokat, más világ. Valószínűleg látja, hogy hány csávó van begerjedve, és féltékeny, frusztrált, nem feltétlen érti, hogy neked miért van erre szükséged. Nem biztos hogy fel tudná venni a versenyt sok sráccal, és ez gerjeszti benne a haragot.

Az hogy megütött, szerintem pont elég indok ahhoz, hogy otthagyd.

2023. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem kéne mutogatnod magad a közösségi oldalakon, mert az amúgy sem normális dolog 🤷‍♂️
2023. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
73%
Troll kérdés.
2023. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Persze, egy 19 éves csaj egy 50-es palival. Hihető.
2023. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4es igen az idősebb pasikat szeretem. mi ebben olyan meglepő?
2023. ápr. 8. 16:29
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meséld el hogy őt miért is szereted? Mit nyújt neked, amiért szeretned kellene?
2023. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
#5 A szüleid mit szóltak hozzá, hogy egy olyan férfival vagy együtt, aki elég bőven lehetne a faterod is?
2023. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Inkább már lassan nagypapa korú lesz a csávó.

Amúgy sosem értettem, hogy mi a francért kell a segged mutogatni a fél világnak ilyen oldalakon. Ennyire nincsen önbizalmad? Inkább járj kezelésekre, annak több haszna van, mint ennek a magamutogatásnak, amit művelsz kislányom.

2023. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Igaza van, egy ribizli vagy, de megütni nem kéne, inkább otthagyni téged.
2023. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Így fogsz járni, ha nem bírsz a pcsaddal és nem csak tőle kapsz, hanem mindegyiktől, aki nem fogja elnézni, hogy mutogatod magad.

2023. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!