Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?több lent

Figyelt kérdés
a párom nagyon féltékeny típus egy ideig csak abba szólt bele hogy mit tehetek ki a facebookra-instagramra.kik lehetnek ismerőseim kikkel irhatok .most már az is baj ha sminkelek ami már engem is idegesít a kedvéért nem posztolok képeket magamról és nem írok egy pasival se de a sminkelésen nem fogok változtatni ,nem az a kicsit féltékeny hanem az a nagyon aki azt hiszi hazudok neki csúnyán beszél velem nem enged dolgokat folyton megvádol hogy biztos mutogatom magam másnak .párszor kb 4honapja még is kitettem egy képet és abból is cirkuszt csinált jelenleg (15ezer követőm van insta+facebook és pár tiktokon is akad)ezeknek 90százaléka férfi ami szintén zavarja de mivel sokáig gyűjtöttem a követöket.tény hogy vannak férfi barátaim stb de nem hinném hogy hűtlen típus vagyok.párszor megütött ezért (arc,fenék).én 19vagyok ő 50én a lány ő a férfi és ő zsidó én nem .amúgy nem élünk együtt szoktunk talizni normálisan meg minden.

2023. ápr. 8. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%
Apád helyett apád. Nevelő.
2023. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
Tovább viseled ezt akkor meg is érdemled.
2023. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Kibszott beteg világ!

Köszönjük meg a médiának meg az instának fbnak, hogy ilyen nagyszerű példaképek keringenek a világban mint a papifszt szopkodó vajna timikéék. 🫶

2023. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem is apa hanem nagypapakomplexus :D jaj de gáz...te is és a majdnem pedo/liliomtipró nagypapa faszid is :D
2023. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Itt max. a pasinak kellene adni egy pár "nevelőt".
2023. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%

Lehet,hogy 19 éves vagy,de eszed az nincs sok.

Ha azok után amit tesz veled nem hagyod el,akkor meg is érdemled.

2023. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te, több mint valószínű, írtam, hogy hagyd el! Azóta még vele vagy mindig? Pénzel, vagy mi az oka?
2023. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!