Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem megromlott a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megromlott a párkapcsolatom,11 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem ez nem az igazi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, a barátom 23.

Nem igazán akarjuk egymást látni, jó amikor együtt vagyunk, nem veszekedtünk eddig sose. De valahogy ez már nem olyan, az a hú de szerelmes vagyok már elmúlt, úgy érzem szeretem mint a társam. De nem értem, hogy miért nem akarjuk igazán látni egymást.

Szerdán találkoztunk utoljára. Ma monda, hogy megy ma a barátaival találkozni és menjek én is ha akarok, de nem igazán akarok menni. Régebb mentem ha hívott, minden nap találkoztunk, volt olyan is, hogy 2 hétig sülve főve együtt voltunk, de valahogy most már nem szeretnem.

Úgy érzem, jó lenne ha itt lenne mellettem de az sem baj ha nincs.

Mi lehet ez?


2010. okt. 8. 15:23
1 2
 11/12 Főzős Laci ***** válasza:
Az én házasságom 10 év után romlott meg.A feleségem,bocs a nő,aki a másik szobában "barátok közt-özik",meg "jóban-rosszban-ozik":nem csókolózik,nem ajánl fel semmi extrát,2 nap kell 1 alkalomhoz,és mindig minél hamarabb túl akar lenni rajta...Kérdésem mit érezhet ez a sorozat figyelő,mert a háziasszonytól,és a feleségtől elég távol van.40/F
2010. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szerintem azt érzi, hogy valami nincs rendbe és magába roskad.

Úgy érzem én is azt csinálom. Nem mozdulok ki a házból, be vagyok savanyodva....

2010. okt. 8. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!