Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a feleségem kirakott egy képet Facebookra, amin rajta vannak a szülei és a lányunk, és azt írta oda hogy "a 3 legfontosabb ember az életemben"?

Figyelt kérdés

Én ezt megalázónak érzem, és volt olyan családtag aki rám is írt hogy mi történt velünk.

Mivel én nem vagyok megemlítve hogy legfontosabb lennék.

Én aki megteremtette a jó megélhetési körülményeket, szinte a fizetésemből élnünk, mindig mindenben támogattam.

Nekem rosszul esik ez.

Este próbáltam vele megbeszélni, de fáradt volt és azt mondta hogy a szüleivel különlegesen jó kapcsolata van és 27 évesen még nagyon ragaszkodik hozzájuk.

Én meg arra próbáltam rávilágítani hogy miért kellett úgy kiírni hogy ők 3-an a legfontosabbak, hiszen nem kell választania a szülei és a férje között. Meg mi mostmár különálló család lennének szerintem.



2023. ápr. 12. 07:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
14%
Lehet, van 80 leszbikus feminista ismerőse, és a nőista galeri ezt követeli meg, hát kitette a kirakatba.
2023. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
73%
Gondolatban még mindig kislány, téged meg pénztárcának használ, most véletlen elszólta magát.
2023. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
87%
Valami csípi a bögyét, sértettségről árulkodik ez az "elszólás" és szerintem nem véletlen, hogy ki van hangsúlyozva, neked üzenve, hogy a francba sem vagy a fontossági listáján. Lehet, hogy megadtál neki mindent anyagilag, de talán a közös együtt töltött idő rovasara ment el az idő a munkara, ha nem is tudatosan de elhanyagoltad esetleg, nem tudom, minden esetre letagadhatja, de nem veletlen hogy teged nem emlitett meg. Majd jusson eszedbe amikor fizetni kell neki valamit. En biztos ezek után megvalogatnam mire koltok rá, irom ezt nőkent..
2023. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
63%
Tudjátok néha egyetlen szóval vagy mondattal minősítik magukat az emberek. Most pontosan ez történt. Le lehet pontozni azokat akik erről negatív véleménnyel vannak de a lényeg akkor sem változik. Néha elég egyetlen szó egyetlen mondat hogy kiderüljön a valóság. Ennyi.
2023. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
66%
Ez azért így elég sértő. Ráadásul gyerekes is. Gondolom addig jó voltál, míg megcsináltad neki a gyereket.
2023. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
43%

Nem értelek kérdező.. Figyelj felrakott egy képet amin te nem vagy rajta.. ha rajtalennél nem hármat hanem 4 et irt volna..

Ne komplikáld túl nincs ebben semmi :)

2023. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
79%
27, ha mondjuk van 3 gyerekem, de felrakok egy képet, amin csak kettő van rajta,azzal a kiirassal, hogy "életem értelmei, ket legfontosabb ember a világon", akkor szeritned az rendben van? A harmadik gyerek ugyanúgy szeretve és megbecsulve érezné magát? Megállná a helyet ha azzal védekezne az anyuka, hogy "a, te pont a barátaidnál voltál, ne vedd úgy a szívedre, tudod, hogy téged is szeretlek"?
2023. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
92%
Ez szerintem mindenkinek nagyon rosszul esne, érthető, hogy ezen kattogsz.
2023. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Most ő is azzal jött hogy nem vagyok a képen és kijavította a szöveget úgy hogy "egyik 3 legfontosabb ember az életemben. Nagyon szeretlek titeket!"


De közbe azt is mondta hogy mivel én sokszor nem álltam ki mellette így ki tudja hogy a jövőben mennyire számíthat rám, de a szülei mindig is itt lesznek neki, meg a lánya...

Én erre eljöttem otthonról.

2023. ápr. 12. 08:58
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Hűha. Itt komoly problémák vannak a szőnyeg alá söpörve.
2023. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!