Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a feleségem kirakott egy képet Facebookra, amin rajta vannak a szülei és a lányunk, és azt írta oda hogy "a 3 legfontosabb ember az életemben"?

Figyelt kérdés

Én ezt megalázónak érzem, és volt olyan családtag aki rám is írt hogy mi történt velünk.

Mivel én nem vagyok megemlítve hogy legfontosabb lennék.

Én aki megteremtette a jó megélhetési körülményeket, szinte a fizetésemből élnünk, mindig mindenben támogattam.

Nekem rosszul esik ez.

Este próbáltam vele megbeszélni, de fáradt volt és azt mondta hogy a szüleivel különlegesen jó kapcsolata van és 27 évesen még nagyon ragaszkodik hozzájuk.

Én meg arra próbáltam rávilágítani hogy miért kellett úgy kiírni hogy ők 3-an a legfontosabbak, hiszen nem kell választania a szülei és a férje között. Meg mi mostmár különálló család lennének szerintem.



2023. ápr. 12. 07:13
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
57%
Nő válaszából is süt hogy bolond...osszeilletek
2023. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

"Közös hitelt vettünk fel amiből az ő házát felújítottuk, a lakás kasszám oda adtam neki"


Ilyent SOHA SOHA nem szabad csinálni.

2023. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvédek jól fognak járni. Komoly viták lesznek itt.
2023. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha csak a fele is igaz annak, amit a feleséged írt, akkor nem is értem, miért csodálkozol. Én azon csodálkoznék a helyedben, hogy még nem vált el tőled.
2023. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
78%
Azt se tudod, hány éves a feleséged? 27 vagy 25, most akkor melyik? És ki kel a gyerekhez?
2023. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
79%
Eltünt a kérdező az asszony kiherélte 😅😅
2023. ápr. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy jól felépített kamu volt amit sokan benyaltak. Persze majd az asszony is gyakorizik és véletlen megtalálja a róla szóló kérdést. Jó persze....
2023. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
54%
De utolsó, szerinted valaki most azzal szórakoztatja itt magát, hogy hadakozik magával ide meg egy kisregényt ír?
2023. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
Én is találtam már itt kérdést, igaz nem magamról, de családon belüli volt a dolog. Eléggé egyértelmű volt, hogy mi a helyzet.
2023. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
komoly problemaik vannak es itt csak az oszinte kommunikacio segithet.
ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!