Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan zavar az, hogy a páromhoz (férfi) egy borderlineos csaj ragaszkodik, a megszokott tünetekkel? Babsnek szólítja, folyamatosan azt mondogatja, hogy neki nincs más barátja, és fél, hogy nem lesznek többé barátok.

Figyelt kérdés
Kettesben akarna nyaralni a párommal, akart pizsipartyzni is de azt mondta nem akar gyertyatartó lenni. Állítólag meleg, miközben a legelején plátói szerelmet vallott. De félek hogy csak azért mondta hogy együtt lehessenek és én nyugodt legyek (eddig csak férfi kapcsolatai voltak, mert az elején még azt mondta bisex)

2023. ápr. 21. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos egy borderlineos férfi vagyok, azt értem és érzem és tapasztalom, hogy egyszerűen nem tudják megérteni ezt az állapotot, betegséget, nem lehet elmagyarázni, és egy "normális" ember, aki nem szenved ebben, soha nem fogja tudni megérteni, atérezni azt amit érzünk.


Viszont ettől függetlenül én a teljes monogámiát részesítem előnyben, amiket írsz, hogy miket csinál a párod, az nekem sok lenne egy kapcsolatban, tudnám, hogy ez a fajta közeledés amit a másik személy tesz felém, az a páromnak már kellemetlen lenne. Ezért inkább próbálnék egy sima barátságot kialakítani vele és inkább a biztonságra törekedve megtartanám vele a távolságot.


Szerintem a párod az állapotát kifogásként használja ellened, hogy az egojat növelje azzal a másik személlyel, hülye lenne nem kihagyni....érzésem szerint ebben a történetben egy hülye van, és az sajnos te vagy.

2023. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a pasid, és jöjjön össze a lánnyal.

Nem lesz neked ez így jó hosszabb távon. Ha nem lenne a csaj, akkor sem.

2023. ápr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd akkor a két szellemi rottyantat, ha ennyire odavannak egymásért...miért kezdenél a selejttel, ami úgyis csak a saját fajtájával vegyül szívesebben? Keress valaki épelméjűt, akit megérdemelsz
2023. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!