Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha beleszeretnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lipe.wisu.ikre kérdése:

Mit tennél ha beleszeretnél egy hihetetlen mértékben gazdag pasiba a pénze miatt, majd kiderülne hogy a pasi közmunkásként napról napra tengeti az életét viszont valóban nagyon gazdag de a milliárdjai a bankszámláján vannak amihez nem nyúl hozzá?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
100%
49-ahhoz, hogy számlaadatokhoz hozzájuss, bizony komoly hekkelés kell. Mert hiába lépsz be a telefonba, a mobilbank újabb autentikációt kér - legalábbis nálam biztosan. Ha neked nem, akkor sürgősen állítsd be. (de amúgy biztos vagyok benne, hogy igen). Bankszámla adatokhoz nem tudsz csak úgy hozzáférni, mint mondjuk a csetelésekhez. Nincs mobilod amúgy?
2023. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
Közeli barátok:))) majd pont egy csupasziv jó ember fog benézni más mobiljába:)))))
2023. ápr. 25. 17:51
 53/76 anonim ***** válasza:
52-mi van?
2023. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az ilyen ál biztonságokat. Az én mobilomra bárki szabadon beléphet jelszó nelkul és lathatja mennyi pénz van rajta csak éppen utalni nem tud róla. Mondjuk felettéb kínos a helyzet mert mindeközben a felhőbe kerül az arcképe és anélkül tudom hogy nem bízhatom benne hogy tudnál hogy ezt tudom róla...
2023. ápr. 25. 17:55
 55/76 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt csak te magyarazod bele mert nincs elég érved. Az az életszerűtlen hogy szaladnak valaki után munkaidőben hogy vajon mi a munkája minthogy valahol megnézik a mobilját."


Najó, akkor vagyok végig mit kérdeztél:


1. Beleszeret az emberbe a pénze miatt

2. MAJD EZUTÁN megtudja, hogy hogyan él az adott ember.


TEHÁT hamarabb tudta meg mennyi pénz van a számláján és a puszta szám alapján szerelembe esett, és UTÁNA tudott meg olyan alap dolgokat az emberről, minthogy mivel tölti a napjait.


Ismerkedtél te már valaha? Hogy cisnáltad? Odaadtad a telefonodat, hogy átnézze, vagy elkezdtél vele beszélgetni?


Ne legyél már ennyire ipari gyökér..

2023. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:
53 az van hogy az nem életszerű közeli barátja csinál ilyet. Azt ugyanis még barátnak sem hívják nem hogy közelinek
2023. ápr. 25. 17:57
 57/76 A kérdező kommentje:

"TEHÁT hamarabb tudta meg mennyi pénz van a számláján és a puszta szám alapján szerelembe esett, és UTÁNA tudott meg olyan alap dolgokat az emberről, minthogy mivel tölti a napjait."


Lehet az a baj hogy nem tettem idézőjelbe a beleszeret szót. Naivan azt hittem hogy ez nyilvánvaló egy ilyen helyzetben...

2023. ápr. 25. 18:03
 58/76 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ismerkedéskor nem szoktak bejárni a munkahelyemre az egy távolabbi kérdés. Sőt még munkáról sem mindig beszélgetünk. Olyan viszont már volt hogy tudott rólam ezt azt és megpróbált rám nyomulni.
2023. ápr. 25. 18:04
 59/76 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék,hogy ha ennyi pénze van miért közmunkázik és miért henceg a pénzével miközben az utcát söpri.
2023. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Az nem hencegés ha belenéznek a mobiljába. Itt súlyos fogalom zavarok vannak.
2023. ápr. 25. 22:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!