Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak? Miért gondolják, hogyha fiatal nőjük van, akkor attól ők is fiatalok lesznek?

Figyelt kérdés
Minden férfinak (tisztelet a kivételnek) sokkal fiatalabb nő kell, aztán nyávognak, hogy a fiatal nőnek csak arra kellenek, hogy elszedje tőlük a pénzüket, aztán lelépnek, vagy csalják a férfit. De ha egy velük egyidős nővel jönnének össze, akkor boldog őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatuk is lehetne. De nekik a fiatal nőkre fáj a foguk.

2023. máj. 6. 22:53
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
20%
Figyelj kérdező. Ne keredj, én is 40 éves nő vahyok és én is tapasztalom ezt. De tudod mit? Visszagondoltam amikor 20 voltam. A korombeli jokepu csak dugni akart, a 20 évvel öregebbek meg rondák, öregek, de nyomultak, próbálkoztak. Boldog voltam?Nem. Most is ugyanez van. Van pár ágról szakadt vagy házas korombéli aki csak dugni akar, meg a 20 évvel idősebb nyugdíjas taták. A választék nem változott. Keress egy gazdag vén pasit és csaljad fiatalabb csoroval.
2023. máj. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%
#11: Ha 20 even at csak ilyen pasikba botlottal, nem gondoltal meg arra, hogy esetleg te csinalsz valamit rosszul?
2023. máj. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Kereslet , kínálat.
2023. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
13%

"De ha egy velük egyidős nővel jönnének össze, akkor boldog őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatuk is lehetne."


Hat persze.

2023. máj. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki annyi idős amennyinek érzi magát. Tehát, ha ettől Ő fiatalabbnak érzi, akkor fiatalabb. Külvilág számára ugyan annyi marad, de a fejben sokat segít elfogadni a korral járó frusztrációt.
2023. máj. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
15%
Mert csak. Ilyenek és kész. Pont. Fogadd el. Ez van.
2023. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Menjen el mindenki fiatalító plasztikai és akkor megszűnik ez a probléma!
2023. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Tőlem nem szedné ell senki . Az idősebb nő is szereti gondolom ha ráköltenek nem csak a fiatalabb.
2023. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
16 Neked most főnök komplexusod van vagy valami más? Tök olyan mintha az alattvalóidnak vagy alkalmazottaidnak nyilatkoztatnál ki, mondjuk ez általában pont az a személyiség zavar akinek a fiatalabb nő a mániája.
2023. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

19: csak baromira unalmas már ez a mindent mindig meg kell magyarázni, még a legalapvetőbb dolgokat is. Vannak az életben alap dolgok, amik úgy vannak és kész. A férfiak a fiatal csajokra gerjednek. Az emberek szeretik a pénzt. A rossz bor kellemetlen hatású. A csokoládé hizlal. Reggelig lehetne sorolni a példákat.

Így vannak és kész. Nincs ezeken mit magyarázni. Csak el kell fogadni.

2023. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!